Jaht punasele oktoobrile

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Jaht punasele oktoobrile

PostitusPostitas Taavi » 10. November 2005, 23:35

Jaht punasele oktoobrile
The Hunt for Red October

1984. Nõukogude mereväe uusim ning kaasaegseim tuumaallveelaev Punane oktoober on teel Ühendriikide ranniku suunas. Ameeriklased kardavad, et laev valmistub rünnakuks ning on valmis seda hävitama. Allveelaeva kapteni Marko Ramius-e (Sean Connery) tausta uurinud CIA agent (Alec Baldwin) palub ülemustel sellega veidi oodata, kuna arvab, et Ramius võib tahta Ameeriklaste poolele üle tulla ...

Oscar helimontaaÅžile.

Täielikku tutvustust loe siit.
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Peterzel » 23. Detsember 2010, 23:18

Pärast Predatorit ja Die Hard'i astus režissöör John McTiernan selle filmiga ämbrisse. See, kuidas Nõukogude mereväe ohvitserid organiseerisid tuumaallveelaevaga USA-sse põgenemise ning kuidas neid heast südamest kõigi vahenditega aitas biograaf Jack Ryan -- ühesõnaga kogu süžee -- pole isegi ulme, vaid puhas jura. Allveelaevaga Atlandi ookeani põhjas kaljude vahel napikate tegemine ja muud lõpustseenid muutusid juba naeruväärseks. Mingi tõsiseltvõetavus peaks ikka filmil olema... Ja miks pidid näitlejad, kes vene keelt elus kuulnud pole, rääkima filmis vene keeles ? Seda oli valus kuulata. Mingil määral aitas filmi mülkast välja hea operaatoritöö (võimsad stseenid allveelaevadega) ning väljapaistev näitlejaplejaad (Connery, Neill, A.Baldwin jt). 4/10
Peterzel
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 78
Liitunud: 22. Oktoober 2007, 11:32

PostitusPostitas MNC » 23. Detsember 2010, 23:30

HAAHAHAHAAHAHAHAHAAHAAHAH

Lisa1: See on muuseas raamatu põhjal tehtud ja ainus tõsiselt ulmeline asi, mis mulle sealt meenub on see, et tuumaallveelaeva kapten oli Leedukas v Lätlane.
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas Ralf » 23. Detsember 2010, 23:36

Kuule jah, aga võrreldes teiste Ryani filmidega...
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas adi » 24. Detsember 2010, 01:10

ma pakun nii huupi et SA EI LUGENUD raamatut ennem!!!

Lihtsalt infoks, et raamat seletab ära kõik kuni pisidetalidenidi mis toimub ja mis järjekorras etc.

Isiklikult on tegemist minu lemmikraamatuga.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas adi » 24. Detsember 2010, 01:37

Anyway, kuna ma viimasel ajal lähen alati kergemat vastupanu teed ja kuulan audioraamatuteid .... ning ma kaotan oma lugemisoskust ...

... anyway

Tom Clancy viimane, "Dead or alive" on väga põnev, ma nagu sõna otseses mõttes käisin 4 kilomeetrise ringi ümber oma maja ringi niisama peaasi, et saaks lõpuni kuulata peatüki kuidas high-tech SOCOM üksus tapab 8 Afgaani vabadusvõitlejait.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas MNC » 24. Detsember 2010, 01:46

adi kirjutas:ma pakun nii huupi et SA EI LUGENUD raamatut ennem!!!

Lihtsalt infoks, et raamat seletab ära kõik kuni pisidetalidenidi mis toimub ja mis järjekorras etc.

Isiklikult on tegemist minu lemmikraamatuga.



Hmm...ausalt öeldes ma ei mäleta, et film midagi olulist selgitamata oleks jätnud. Selles mõttes, et kui kino jätab otsad mõistetamatuks, siis on see pigem filmi probleem kui selle, et vaataja pole raamatut lugend, aga minu arust oli Jahifilm selle kohapealt igate ok.
Krt, ei mäleta - nii raamatu kui filmiga kohtumisest ca mõniteist aastat möödas.
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 123 külalist