Ehast koiduni

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Ehast koiduni

PostitusPostitas Ronet » 14. August 2011, 12:10

Teadsin vist ikka algusest peale, et tegu vampiirikaga on. Väiksena tädi juures külas käies nägin seda päris tihti Filmnetist (pre-tv1000). Fun fun fun.
Veidral kombel polnud meeles, et see Salma Hayeki tantsustseen nii kuum oli. Me gusta.

8/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Ehast koiduni

PostitusPostitas damon » 14. August 2011, 21:04

Mäletan, et esimest korda vaadates olin suht noor ja algus tundus igav ning läksin ära magama.
Hiljem ütlesid veel ema ja isa, et loll olid, et lõpp oli äga vampiirikas.
Järgmine kord vaatasin otsast lõpuni ning peale seda korda on tegemist ühe minu lemmik filmiga.
Kusjuures hiljem olen aru saanud filmi alguse headusest. Kasvõi Tarantino roll on mõnusalt patoloogiliselt "haige".

Ja ma arvan, et Tarantino oli omamoodi pioneer, sest filmid "Mägedel on silmad", "Koobas", "Vale pööre" jne on mõnes mõttes ülesehituselt kõik "Ehast koiduni" järgijad.

10/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Ehast koiduni

PostitusPostitas Soprano » 14. August 2011, 21:15

damon kirjutas:Ja ma arvan, et Tarantino oli omamoodi pioneer, sest filmid "Mägedel on silmad", "Koobas", "Vale pööre" jne on mõnes mõttes ülesehituselt kõik "Ehast koiduni" järgijad.

The Hills Have Eyes (1977)
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Ehast koiduni

PostitusPostitas Ralf » 14. August 2011, 22:52

Soprano kirjutas:
damon kirjutas:Ja ma arvan, et Tarantino oli omamoodi pioneer, sest filmid "Mägedel on silmad", "Koobas", "Vale pööre" jne on mõnes mõttes ülesehituselt kõik "Ehast koiduni" järgijad.

The Hills Have Eyes (1977)

Ta peab uusversiooni silmas.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Ehast koiduni

PostitusPostitas damon » 14. August 2011, 23:06

Ralf kirjutas:
Soprano kirjutas:
damon kirjutas:Ja ma arvan, et Tarantino oli omamoodi pioneer, sest filmid "Mägedel on silmad", "Koobas", "Vale pööre" jne on mõnes mõttes ülesehituselt kõik "Ehast koiduni" järgijad.

The Hills Have Eyes (1977)

Ta peab uusversiooni silmas.


Jap, ma pidasin ikka silmas filme peale '96 aastat.
Loomulikult on Tarantino inspiratsiooni saanud varasematest õudukatest, kuid mina pean silmas seda, et viimase 10-15 aastaga on sarnase ülesehitusega filme väga palju.
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Ehast koiduni

PostitusPostitas CyberRax » 18. August 2011, 21:58

damon kirjutas:Jap, ma pidasin ikka silmas filme peale '96 aastat.
Loomulikult on Tarantino inspiratsiooni saanud varasematest õudukatest, kuid mina pean silmas seda, et viimase 10-15 aastaga on sarnase ülesehitusega filme väga palju.
Nonoh, slashereid on stabiilselt vorbitud 70ndatest saadik ning see kes nad nad uuesti populaarseks tegi (loe: muutis otse-videolevisse-materjalist jälle esmalt-kinno-alles-siis-videole-materjaliks) pole mitte Tarantino vaid Craven (soosama kes "Hills"i originaali tegi) oma samal aastal ilmavalgust näinud "Scream"iga.

Pioneer on Tarantino kindlasti, aga mitte horrori alal (või on rahvale ette jäänud palju õudukaid mis oleksid mitte-lineaarsed ja kaasaksid sisukat dialoogi?) Tema loome on teistes žanrites lubanud rohkem ning reaalsemat vägivalda kujutada, vast andnud tõuke ka selleks et teoseid nagu "The Hostel" üldse tavakinno lubataks, aga midagi revolutsioonilist mida horroris varem poleks olnud pole ta küll teinud.
Movies don't create psychos, they just make psychos more creative!
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 59 külalist