Katik

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Katik

PostitusPostitas CyberRax » 30. September 2005, 20:27

Katik
Shutter

Kui fotograaf Tun ja ta sõbratar Jane pimedal õhtul lõbusõitu tehes tüdruku alla ajavad põgenevad nad pikema jututa sündmuskohalt. Järgneval päeval ei kajastu sündmus üheski ajalehes ja nii loodavad mõlemad, et jalakäija ei saanudki oluliselt viga. Kui aga Tuni fotodel hakkavad ilmnema veidrad valgusefektid ning ta sõbrad üksteise järel enesetappe sooritavad saab selgeks, et kõik pole siiski korras. Kas sündmuste taga on too tundmatu ohver või on lugu hulga keerulisem?

Täielikku tutvustust loe siit.
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Nemesis » 23. Jaanuar 2006, 19:57

Minu arvates üks tegijamaid õudukaid üldse... Ja lõpp on omaette väärtusega...
Kasutaja avatar
Nemesis
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 92
Liitunud: 23. Jaanuar 2006, 19:46
Asukoht: Läänemaa

PostitusPostitas Priit » 09. Aprill 2006, 17:24

No sai siis vaadatud. Äärmiselt kurva filmiga tegelikult tegu, tunnen mehele kaasa kuigi ta on selle ära teeninud. No ma ei tea kuidas mehega on, kuid ma laseks sellises olukorras endale kuuli pähe. Ma ei juleks kunagi peeglisse vaadata. Ma algul arvasin, et olen nii tark ja arvan lõpu ära kuid eksisin. Lõpp võttis nii äkilise pöörde et ma olin hämmingus. Tegelikult oli mul kõige enam Natre'st kahju, ta ei teeninud seda ära imo. Film oli vägagi õudne, hea et ma veel seda öösel ei vaadanud :lol: , siis oleks vist kõik tuled põlema pannud ja unevastast rohtu oleks võtnud. Näitlejate koha poolt on suur auk, ei tea neist eriti midagi, kuid oma rolli tegid enamus kõik hästi. Filmis oli ka meeletult twiste. Üks parim jaapani õudukas mida ma tean.

"Have you ever carefully looked at your pictures? "

GoreFactor: 0,5/5
HorrorFactor: 4,5/5

Kokkuvõtteks panen ilusa 9 punkti ära, sest vahepeal oli lihtsalt midagi, mis skoori alandas.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas lostinthemist » 09. Aprill 2006, 22:31

Kõrvaklapid peas, heli põhjas ning vaatamine keskööl. Uskumatu kogemuse sain vaadates. Pärast selle filmi vaatamist ma ei suutnud (kell oli umbes 1.45 vms) korralikult kõndida majas, näiteks minna kempsu jne. Hirm oli lausa nakkav.
Ma nõustun Raziel'iga. Enamus filmidel on lõpp kergesti ära tunda, aga sellel küll mitte. ABSOLUUTSELT ootamatu pöörde võttis! Ei oleks osanud seda uneski näha.
Sisu on uskumatult hea. Hirmsaid kohti on filmis hästi palju. Ma ei hakka neid nimetama. Selle välimus on palju-palju jubedam kui Ring'is või Grudge's. Pinge oli koguaeg peal.
Näitlejad meeldisid mulle, kui aus olla.Vähemalt nad täitsid oma rolli hästi. See näitleja, kes Jane'i kehastas, oli ilus. :D
Ühesõnaga, parim õudusfilm, mida näinud olen. Uskumatult hea nii hirmsate kohtade kui ka sisu poolest.
10/10
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Priit » 09. Aprill 2006, 22:32

AvP_75 kirjutas:Kõrvaklapid peas, heli põhjas ning vaatamine keskööl. Uskumatu kogemuse sain vaadates. Pärast selle filmi vaatamist ma ei suutnud (kell oli umbes 1.45 vms) korralikult kõndida majas, näiteks minna kempsu jne. Hirm oli lausa nakkav.
Ma nõustun Raziel'iga. Enamus filmidel on lõpp kergesti ära tunda, aga sellel küll mitte. ABSOLUUTSELT ootamatu pöörde võttis! Ei oleks osanud seda uneski näha.
Sisu on uskumatult hea. Hirmsaid kohti on filmis hästi palju. Ma ei hakka neid nimetama. Selle välimus on palju-palju jubedam kui Ring'is või Grudge's. Pinge oli koguaeg peal.
Näitlejad meeldisid mulle, kui aus olla.Vähemalt nad täitsid oma rolli hästi. See näitleja, kes Jane'i kehastas, oli ilus. :D
Ühesõnaga, parim õudusfilm, mida näinud olen. Uskumatult hea nii hirmsate kohtade kui ka sisu poolest.
10/10


Ma ei teadnudki, et sulle jaapani naised meeldivad. Mudu Natre oli ka kohati kenake, aga lõpupoole enam mitte. :D :D
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas lostinthemist » 09. Aprill 2006, 22:35

Raziel kirjutas:
AvP_75 kirjutas:Kõrvaklapid peas, heli põhjas ning vaatamine keskööl. Uskumatu kogemuse sain vaadates. Pärast selle filmi vaatamist ma ei suutnud (kell oli umbes 1.45 vms) korralikult kõndida majas, näiteks minna kempsu jne. Hirm oli lausa nakkav.
Ma nõustun Raziel'iga. Enamus filmidel on lõpp kergesti ära tunda, aga sellel küll mitte. ABSOLUUTSELT ootamatu pöörde võttis! Ei oleks osanud seda uneski näha.
Sisu on uskumatult hea. Hirmsaid kohti on filmis hästi palju. Ma ei hakka neid nimetama. Selle välimus on palju-palju jubedam kui Ring'is või Grudge's. Pinge oli koguaeg peal.
Näitlejad meeldisid mulle, kui aus olla.Vähemalt nad täitsid oma rolli hästi. See näitleja, kes Jane'i kehastas, oli ilus. :D
Ühesõnaga, parim õudusfilm, mida näinud olen. Uskumatult hea nii hirmsate kohtade kui ka sisu poolest.
10/10


Ma ei teadnudki, et sulle jaapani naised meeldivad. Mudu Natre oli ka kohati kenake, aga lõpupoole enam mitte. :D :D



ROFLMAO!!
Pilt
Aasta parim nali. Irnusin peaaegu surnuks just. :lol: :lol:
Ma ei väidagi, et jaapani naised mulle meeldivad; ütlesin et ta on ilus. :D
Kuigi ikkagi jah, eelistan eesti naisi. :D
Nüüd mul on selle filmi tõttu mõneks ajaks foobiad/hirmud. :D
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas kbong » 10. Aprill 2006, 00:16

Tegelikult on tegemist Tai filmiga ;)

Vaatasin seda filmi ka mõnusal suveöösel ja korralikult kammis ära jah.. siuke creepy oleks jäi mõneks ajaks ikka sisse. Nendest aasia tydruk-sureb-ära-ja-muutub vaimuks filmidest vast parim..

7/10

EDIT: Muide, kust siuke sõna nagu "katik" tuleb? :D
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Cochrane » 10. Aprill 2006, 01:36

kbong kirjutas:EDIT: Muide, kust siuke sõna nagu "katik" tuleb? :D


Julgeks väita, et see on tõlge inglise keelest.
http://aare.pri.ee/dictionary.html
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Priit » 10. Aprill 2006, 12:29

kbong kirjutas:Tegelikult on tegemist Tai filmiga ;)

Vaatasin seda filmi ka mõnusal suveöösel ja korralikult kammis ära jah.. siuke creepy oleks jäi mõneks ajaks ikka sisse. Nendest aasia tydruk-sureb-ära-ja-muutub vaimuks filmidest vast parim..

7/10

EDIT: Muide, kust siuke sõna nagu "katik" tuleb? :D


Sain targemaks. :wink:
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas merts222 » 15. Aprill 2006, 18:41

parim õudukas mida näinud olen :lol:
ja lõpp oli tõesti ettearvamatu.
kuid kohati meenutas vimma( siis kui see Natre selle mehe voodi juures oli ja teki pealt ära tõmbas)
merts222
Registreerimata kasutaja
Registreerimata kasutaja
 

PostitusPostitas Nestonia » 03. Mai 2006, 17:08

Tüüpiline pilukate bullshit, mingi poolkõdune laip leiba kasutust peaaegu igas filmis, ning alati on atmosfäär väga vesine... film oli üsna okei, mingeid erilisi emotsioone ei tekitanud, heli oli hea ning ehmatas mõnes kohas päris tublisti.
Nestonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 320
Liitunud: 24. Juuli 2005, 00:05

PostitusPostitas Milenko » 03. August 2006, 23:36

Nestonia kirjutas:Tüüpiline pilukate bullshit, mingi poolkõdune laip leiba kasutust peaaegu igas filmis, ning alati on atmosfäär väga vesine... film oli üsna okei, mingeid erilisi emotsioone ei tekitanud, heli oli hea ning ehmatas mõnes kohas päris tublisti.


Tüüpiliselt teevad pilukad väga head bullshiti :wink:

Film jah meenutas paljuski `Ju-On 4` aga siiski creepy kohad olid väga head ja story ka hea. Minuarust üks paremaid filme Tai poistelt. Kiidan! :P
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas Ralf » 03. Detsember 2006, 03:21

Pilusilmade tondilood kipuvad üsna kiiresti üle viskama, aga õnneks oli "Shutter" üks esimesi, mida nägin - seega ei saa halbu sõnu öelda. Õudusfilmina ei ole tegu ju millegi uue või erilisega, aga väga jube on ta küll. Tänapäeval vaadatakse õudusfilme gore pärast, sest millal kakas Hollywood midagi tõeliselt jubedat välja? Seepärast oligi "Shutter" tervitatav - film, mis ei lasknud pikemat aega magada. Kindlasti on see kõige hirmsam film, mida näinud ja õudukasõpradele soovitaks igati.

7/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Storm » 04. Jaanuar 2007, 23:45

Ise ei ole suur 6udusfilmide fan, kuid s6ber soovitas vaadata. Nyyd j6uame faktini, MIKS ma ei taha 6udukaid vaadata :D . Ma polegi vist niipalju YLDSE filmide jooksul, mida vaadanud, ehmatanud kui Shutteri puhul :shokeeritud: . Nagu t6siselt/vastikult 6udne film.
Storm kirjutas:Mina jagan yldsegi 6udus-zanri kaheks. Yhed on sellised 6udus-thrillerid, mis tekkitavad selle 6udustunde hoopis labi selle pinge, mis selliseid filme vaadates tekib. Teised on need kus on h2stipalju tapmist ja verd jne.


Shutter kuulub j2llegi esimesse gruppi. Film tungis nii vastikult pealuuse, et kogu aeg pidin h2sti kramplikult istuma (tegelikult on see nagu kaitserefleks, et kui istun natuke krampis, siis see ehmatus moment ei ole nagu nii v6imas, I'm wierd, I know :D ). Defenetly ei vaata ma seda filmi enam uuesti, ever, ja yldse 6udukatest on nyyd natukeseks kyllalt.
Absoluutselt iga 6udukas6ber peax selle 2ra vaatama, sest see oli nagu 10x 6udsem* kui The Exorcist, imo. N2itlejad olid tundmatud :D , kuid m2ngisid h2sti. 10/10

*Lapsed 6ppige 2ra, on 6UDSEM, mitte 6UDSAM ;)
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Priit » 30. Jaanuar 2007, 00:24

Film pidavat ka remake saama. Lavastajaks Masayuki Ochiai.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 88 külalist