Silver Lake: Los Angelese müsteerium

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Silver Lake: Los Angelese müsteerium

PostitusPostitas JazZ- » 23. Oktoober 2018, 14:36

Silver Lake: Los Angelese müsteerium
Under the Silver Lake (2018)

Illusioonideta 33-aastane Sam (Andrew Gafrield) avastab oma korterelamu basseinis hullava salapärase naise Sarah (Riley Keough). Kui naine haihtub, üritab Sam tema kadumise saladust lahendada. Sürreaalne seiklus viib ta sünge müsteeriumi, skandaalide ja vandenõuni.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Silver Lake: Los Angelese müsteerium

PostitusPostitas Kadii » 27. Veebruar 2019, 12:19

Kuna ma olen suhteliselt kindel, et osad meist (Jats) omavad nimekirja, kus on filmiveeblased ära jaotatud intelligentsuse järgi ja kui mingil põhjusel ma seal nõrgemate nimekirjas veel ei olnud, siis laske käia ja lisage mind sinna, sest mina ei saanud mitte midagi aru.
Ise-enesest oli põnev jälgida, kuhu ta oma asjadega järjest igale poole välja jõuab ja kuigi tundus, et film oli lõpuks kestnud juba kolm tundi kahe asemel, siis minu poolt see ainut jälgimiseks jäigi.
Spoiler :
Milles see muusikamees süüdi oli lõpuks? Ta tapmine ei viinud teda ju kuhugi? Kes Millicenti maha lasi? Miks nad lihtsalt Sami maha ei koksanud? Miks neil oli vaja, et ta teada saaks sellest süsteemist? Koerte tapja oli ta ise? Hobo King? Mida?

Aga tore oli, kui palju selle filmiga tegelikult vaeva oli nähtud ja mis minul kui lollil kõik märkamata jäi. Käisin natuke filmi alaredditiska ringi ja seal on ikka igast kraami välja kaevatud.
Ehk ma ei taha öelda, et ärge vaadake, aga olge valmis, et te ei saa muhvigi aru. Imselt peaks mingi "UtSL explained" video kuskilt otsima.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 37 külalist

cron