Imeline naine

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Imeline naine

PostitusPostitas Rain » 25. Mai 2017, 20:31

Imeline naine
Wonder Woman (2017)

Enne seda, kui temast sai Wonder Woman, oli ta amatsoonide printsess Diana, kes treeniti üksikul paradiisisaarel võitmatuks sõdalaseks. Kui Ameerika piloodi lennuk saarel alla kukub, räägib ta Dianale välismaailmas möllavast suurest konfliktist. Diana lahkub kodust, olles veendunud, et ta suudab ohu ära hoida. Võideldes sõjas, mis paneks lõpu kõigile sõdadele, avastab Diana oma tõelised võimed… ja oma tõelise eesmärgi.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Wonder Woman

PostitusPostitas Kadii » 09. Juuni 2017, 10:25

Miks keegi ei ole juba kirjutanud, kui hea see film on?
Ma ei saa öelda, et ma kõndisin kinost välja tundega, et lähen nüüd ja suudan kõike teha, vaatamata sellele, et ma naine olen, sest see ei ole mind eriti kunagi takistanud. Küll aga kõndisin kinost välja märgade silmadega ja uhkustundega, et film, mis oleks võinud olla väga juustune ja ülepingutatud, oli nii ilus ja hea ja suurepärane. Mõnus pikk sissejuhatus, erinevalt mõnest treiler-koomiksifilmist, mis ei muutunud igavaks ja tutvustas piisavalt kõiki tegelasi, et mul nendega mingi side tekiks. Kusjuures tore avastus, et Chris Pine ei olegi lihtsalt niisama kompu poiss, vaid kohe oskab näidelda lausa.
Spoiler :
Esimene klomp tekkis kurku, kui Diane oli üle lahinguvälja kõndinud ja siis mehed ütlesid, et "She did it,
lets go!". Ja sealt alates pidin järjepidevalt võitlema hakkama, et ma ikka filmi selgelt näeks. Aga lõpus, kui nad kambaga rahvamassis liikusid ja fotot seinal näitas, ei suutnud enam.

Väga hea koomiksifilm isegi siis, kui ei lähe mingit feminismilaksu sealt otsima, 8/10.

E: Selle filmi pärast ma nüüd natuke võin loota, et vast ei tule Justice League selline treiler-koomiksifilm nagu siin üks oli. Kuigi noh, kunagi ei tea.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Wonder Woman

PostitusPostitas Ronet » 09. Juuni 2017, 17:38

Mulle ka ka suht väga meeldis ja vähemalt kuni viimase vaatuseni olin täiesti investeeritud. Huumor oli orgaaniline, mida ei saa eelnenud DCEU filmide kohta öelda. Kõik oli hea kuni selle viimase vaatuseni, mil ilmselt Zack Snyderi märkused sisse kirjutati.
Spoiler :
See paljastus, et Danny Huston polegi Ares, oleks enamvähem hea koht lõpetamiseks olnud. Olgu selline looming presence nagu Mandarin seda Iron Mani filmides olema pidi. Aga see Thewlise reveal oli jabur ja halb.


Ses suhtes tahtsin alguses 6/10 panna, kuid positiivseid emotsioone oli liiga palju ja panin 7/10

Soovitan endiselt seda 2009 Wonder Womani animafilmi vaadata. Üks parimaid DC animatsioone ja nende animatsioonid on üldjuhul üsna korralikult to begin with.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Wonder Woman

PostitusPostitas Rasmus » 09. Juuni 2017, 22:36

Imo suht keskpärane. Jah, congrats, tegite koherentsema filmi kui "BvS" ja "Suicide Squad", aga sellest pole palju abi, kui kogu asi üldiselt nii igav on. Ja mõnes kohas olid väga kaheldavad eriefektid, a la mingi slow motion alguses, kus väike tüdruk kuskilt alla hüppas/kukkus. Aga see moment lahinguväljal, millest Kadigi kõneles, liigutas tõepoolest. Ja lõpp samuti. Armulugu oli tõesti ilusti välja mängitud, hakkasin isegi hoolima (lõpuks eriti, eksju). Aga no üldiselt suht keskpärane, igav ei hakanud, aga puhtalt see, et film on tervikuna aktsepteeritav (erinevalt DC kahest viimasest ponnistusest), ei ole piisav põhjus haibiks. Hinne sinna 5-6/10 kanti, jätsin lõpuks vist ikkagi selle kõrgema variandi. Pigem võtan Snyderi hullumeelsuse, milles vähemalt midagi meeldejäävalt ägedat leidub, kui lihtsalt objektiivselt "okei" filmi.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Wonder Woman

PostitusPostitas Ralf » 11. Juuni 2017, 04:46

Tüüpiliste puudustega koomiksifilm, mis sellegipoolest suudab hinge pugeda oma positiivsuses ja südamlikkuses. Gal Gadot mõjub tõelise staarina. Wonder Woman on siin tegelane, keda siiralt imetleda saab. Ja mitte pelgalt seepärast, et ta nii julge on - temas on teatavat naiivsust ja soojust, mis lihtsalt mõjub. Ja nii mõnus dünaamika on siin tema ja Steve'i vahel. Need kaks tegelast arenevad ja kasvavad läbi teineteise. Mitte ainult ei saa Steve julgustust Wonder Womanilt, vaid ka vastupidi, sest Diana pole tegelikult valmis sõja kurvaks, karmiks reaalsuseks. Ja siis on jälle Steve, kes peab talle teejuhiks olema. Paistab välja, et režissöör Patty Jenkins on sattunud žanriliselt uuele territooriumile, sest action-stseenid mõjuvad natuke ebakindlalt, aga mis sest - filmil on tugev emotsionaalne selgroog ja haarab seetõttu kaasa. Mõtlesin filmi peale mitu päevagi pärast nägemist. Tänulik, et seda näha sain ja ootan lisa.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Wonder Woman

PostitusPostitas Kadii » 14. Juuni 2017, 16:13

Ralf kirjutas:Tüüpiliste puudustega koomiksifilm...


A mis on tüüpilised koomiksifilmipuudused? Kui oled kuskil neid juba lahanud, võid mingi lingi ka visata.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Wonder Woman

PostitusPostitas Ralf » 14. Juuni 2017, 22:48

Kadii kirjutas:
Ralf kirjutas:Tüüpiliste puudustega koomiksifilm...


A mis on tüüpilised koomiksifilmipuudused? Kui oled kuskil neid juba lahanud, võid mingi lingi ka visata.

Lõpud, mis rõhuvad valjule, aga väheütlevale actionile; segaste ja/või kulunud igavate motiividega pahad tegelased ning palju laisalt esitatud ekspositsiooni ("Ah me peame minema sinna, et päästa tema, sest muidu see paha tüüp hävitab selle ja maailm on ohus" jne jne).
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Wonder Woman

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 17. Veebruar 2019, 23:50

Üldiselt ma ei kujuta ette enda jaoks paremat origin-filmi kui Batman Begins. Wonder Woman minu jaoks kindlasti ei saanud BB lähedussegi aga mu meelest piisavalt arvestatav ettevõtmine, et eraldi ära mainida. Alati tore kui nats sakslasi on ka teemasse põimitud. Ning Gal'i ja Chris'i omavaheline läbisaamine oli väga nauditav ja veenev. Kusjuures tõesti, nagu eelmainitud, ma ka hakkasin karakteritest hoolima ja tekkis mingi emotsioonilaadne toode täitsa kehas. Asi, mida pole DC (ega ka Marveli, sorry) puhul neil päevil tekkinud. Ja üldse Gal'i palkamine oli DC'le vahelduseks suur võit. Samuti ei olnud ka huumor totralt pealesurutud jamps nagu ta tihti nendes koomuskifilmides on neil päevil.

Kindlati toredaim superkangelase ja origin-film, mida ma olen üle pika aja näinud.

EDIT: Siiski pean ära mainima, et eriti filmi alguse poole oli näha minu silmale üsna nõrki CGI lahendusi.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 89 külalist

cron