Peapõrutus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Peapõrutus

PostitusPostitas Ronet » 21. Veebruar 2016, 10:53

Peapõrutus
Concussion (2015)

Will Smith kehastab selles tõestisündinud Taaveti ja Koljati võitluses dr Bennet Omalut, neuropatoloogi, kes avastas Ameerika jalgpallis pealtnäha tavalistest mänguolukordadest põhjustatud ajutrauma juhtumeid ning võitles selle eest, et maailma neist mänguga kaasnevatest ohtudest teavitada. Omalu emotsionaalne eesmärk ajab ta tülli ühe maailma võimsaima ja armastatuima institutsiooniga NFL (Ameerika jalgpalliliiga).

Loe täielikku tutvustust siit
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Peapõrutus

PostitusPostitas Rasmus » 23. Veebruar 2016, 17:22

Lugu on tegelikult põnev ja värki, aga NII halb režii. Nagu täiesti suvaliselt kokku klopsitud, pacingust ja asjadest täiesti savi. Vahepeal tehakse paar hullult intensiivset montaaži, mis nagu mitte kuidagi ülejäänud filmiga ei haaku. Monteerijad töötasid vist ka ainult täis peaga - lõpus oli üks labasemaid fade to blacke, mida näinud olen. Nii et paras teile, et Oscaritest ilma jäite. Fuck you, et nii ägedat lugu täiesti vastutustundetult jutustama olete tulnud. Ja ma ei usu, et peaosas Will Smith oli. Ma nägin meest, kes meenutas välimuselt kohati Will Smithi, aga ma ei tundnud mitte hetkekski, et see tegelikult tema oleks olnud. Dialoogi kirjutas tõenäoliselt Landesmani 6-aastane poeg või mõni tema mängukaaslane. Vaiksemate stseenide ajal võis saalis kuulda facepalmimist.

Parim moment seansi jooksul: üks tuntud tõlkija ärkab poole filmi ajal unest, tõuseb püsti, ütleb sõbrale, et elu on selliste filmide vaatamiseks liiga lühike, ja jalutab saalist minema.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Peapõrutus

PostitusPostitas Zinera » 26. Veebruar 2016, 10:25

6/10
Polnud kõige hullem, aga jah, siiski kuidagi väga igav oli vahepeal. Film oli ikkagi huvitav ka, aga uuesti igatahes ei vaataks. Muidu Will Smith oma aktsendiga oli täitsa lahe, ka Albert Brooks ja Alec Baldwin said hästi rollisooritusega hakkama.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 200 külalist