Briljantkäsi

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Briljantkäsi

PostitusPostitas Cochrane » 01. Juuli 2005, 01:56

Briljantkäsi
Brilliantovaya ruka

Semyon Gorbunkov (Yuri Nikulin), sõbraliku ja pisut naiivse olekuga pereisa läheb kruiisile. Ta külastab erinevaid maid, ja saab kruiisilaeval sõbraks ühe teise reisija, Gennadiga (Andrei Mironov). Istanbuli jõudes eksib Gorbunkov ära ja õiget teed otsides libiseb ning murrab käe. Pärast mõne vandesõna lendulaskmist viiakse ta ühte lähedalasuvasse ´haiglasse´, kus pannakse tema käsi kipsi ja peidetakse kipsi sisse teemandid, et neid Venemaale toimetada. Ainuke probleem on selles, et Gorbunkov oli täiesti vale mees ja smugeldajaks pidi tegelikult olema Gennadi. Tagasi NLis asuvad gangsterid tööle ega jäta midagi proovimata, et teemante tagasi saada. Kuid ühel või teisel lõbusal moel jooksevad nende katsed liiva.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Nikulin

PostitusPostitas hedi12 » 08. Detsember 2007, 16:00

Ma olen suur vene filmide fänn ja erilisteks lemmikuteks on need filmid, kus mängib üks tuntumaid näitlejaid Juri Nikulin. Ta on lihtsalt super, ma armastan neid filme. Ka see film on väga naljakas ja meeliköitev. Kahju, et praegu pole selliseid filmitegijaid ja näitlejaid, ka Nikulin on surnud, samuti Gaidai. Soovitan soojalt seda filmi vaadata.
hedi12
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 08. Detsember 2007, 14:44

PostitusPostitas Shotgun » 15. Jaanuar 2008, 01:52

No see on tõesti vaadatav tükk. Juhuslikud, täiesti lollakad tekkinud olukorrad on parimad vaadata seal. Restoranis toimus vist üks naljakamaid ja metsikumaid 'missioone', samuti hotellis. Vene filmidest (komöödiatest) üks paremaid kalapüügi ja jahilkäigu kõrval.
Kasutaja avatar
Shotgun
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 376
Liitunud: 03. Detsember 2007, 02:59
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 125 külalist