Film 43

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Film 43

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 16. Detsember 2012, 00:51

Film 43
Movie 43 (2013)

See film on mõeldud kõigile, keda on ära tüüdanud romantilised ja kerge huumoriga vürtsitatud filmid!

Mitmete tuntud lasvastajate koostöös valminud komöödiakogumik sisaldab erinevaid lugusid, mida ühendavad allapoole vööd naljad ja halastamatult siivutu huumor!

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Film 43

PostitusPostitas tuusla » 12. Veebruar 2013, 15:08

Keegi ei julge tunnistada, et käis vaatamas?

Teeme otsa lahti.
Kuigi ma olin lugenud, mihuke si**, pa** ja pu** see on, mõtlesin ajaviitaks vaadata, kui si**, pa** ja pu** see ikka on. Suur viga. Saalist hiilisin mööda seinaääri välja, imaginaarne kott peas - nii jube piinlik oli näidata, et olin seda just vaatamas käinud.
Kuigi ma ju aimasin ette (loll pea on ikka ihu nuhtluseks). Igatahes ma ei saa aru, mis vi**-, tü**- ja ku******moodi need näitlejad sinna filmi saadi. Olid nad kellelegi võlgu? Hollywoodi juudimaffiale? Joodeti nad täis, pistoljett meelekohal? Või keegi, kes tundis kedagi, ütles kellelegi, et õu, kuule, Gere oli nõus, Jackman kah, ja veel Winslet - no siis ikka PEAB hea tükk olema, tuleb end samuti sisse möllida?
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Film 43

PostitusPostitas Ralf » 12. Veebruar 2013, 15:16

Nende lõikude tegemisele kulus kokku vist 5 aastat, nii et kõigil staaridel avanes mingil hetkel mugav võimalus heade filmide tegemise kõrvalt need paar vaba päeva võtta, et asjaga käppelt ühele poole saada ja tšekk näpus jalga lasta. Isiklikult oleks eeldanud, et Winsletil jt staažikamatel näitlejatel on piisavalt eneseväärikust, et end sellistest projektidest eemal hoida. Kaks lõiku siiski meeldisid, täpsemalt siis koduõppe oma (see oli lihtsalt nii minu maitsele süsimust huumor) ja siis see lühem Emma Stone'iga. Aga jah, tõsiasi, et selline filmitähtede armaada niisugusesse kakahunnikusse üles astuma saadi, on pehmelt öeldes jahmatav.

Huvitav teada: USA's ja Euroopas näidati filmist eri versioone. Ühendriikides linastunud variandis ei olnud lõike ümbritsev üldine lugu mitte nende kolme noore kiimakotiga, vaid Greg Kinneari, Dennis Quaidi ja Seth McFarlane'iga.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Film 43

PostitusPostitas tuusla » 12. Veebruar 2013, 15:41

Ma ei eita, et mõne fragmendi juures tuksles minugi suunurk, aga ma ei välistaks ka varianti, et tegu oli piinlikkusest ja piinatusest tingitud närvitõmblusega;)
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Film 43

PostitusPostitas Ralf » 12. Veebruar 2013, 15:43

Ma olen vahepeal nii socially awkward, et enamasti üritan lihtsalt vältida selliste komöödiate kinos vaatamist. "Just Go with It"-i järel teesklesin mobiiltelefoniga SMS-i saatmist, et ei peaks kellelegi otsa vaatama, sest piinlik oli.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Film 43

PostitusPostitas tuusla » 12. Veebruar 2013, 17:27

Lubage fantaseerida.

Jackman istus grimmitooli, võttis tubli sõõmu kokteili, vakatas hetkeks, kuid neelas klõmaka ikkagi alla. See, mida ta peeglilaual nägi, tekitas temas üpriski äraspidiseid tundeid. Järgmisel hetkel hakkas ringi käima pea... siis grimmituba, mis aegluubis roosasse uduvinesse mähkus. 10 tundi hiljem ei mäletanud Hugh, mis oli vahepeal juhtunud.
26. jaanuari hommikul (pärast "Film 43" esilinastust) ei vastanud ta telefonile, ei läinud koeraga jalutama, ei viinud lapsi kooli. Ta nuuksus värisedes ja krampides vappudes diivaninurgas. Ta tundis end ärakasutatuna. Jah, see oli olnud korgijook.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Film 43

PostitusPostitas Cochrane » 20. Mai 2013, 00:51

See fantaasia tundub täiesti usutav. Igatahes tõesti masendavalt halb. 1/10
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Re: Film 43

PostitusPostitas tuusla » 09. Juuni 2020, 00:20

Nii tore, et siin foorumis ei käi enam keegi. Põhimõtteliselt ju, eks. Nii et siia võib nüüd vabalt kirjutada ilma igasuguse piinlikkuseta, sest keegi nagunii ei loe - ma olen vanast peast päris lolliks läinud ja vaatasin umbes eelmisel nädalal? Või mis nädal meil on? Või kuu? Igatahes alles loetud ajaühikuid tagasi... seda... filmi... uuesti.

Jah, see pidi olema korgijook. Et ma uuesti vaatasin.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Film 43

PostitusPostitas Soprano » 09. Juuni 2020, 05:36

tuusla kirjutas:Nii tore, et siin foorumis ei käi enam keegi. Põhimõtteliselt ju, eks.

Käin päevikut muutmas.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 82 külalist

cron