Kolmekesi üksikul saarel

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kolmekesi üksikul saarel

PostitusPostitas Rasmus » 09. Detsember 2012, 11:34

Kolmekesi üksikul saarel
Three (2005)

Abielupaar Jack ja Jennifer lähevad koos oma sõpradega erakruiisile. Lisaks on kaasas ka kapten Richards, tema abikaasa Maggie ja temperamentne meeskonnaliige Manuel. Jacki ja Manueli vahelise tüli käigus tekib laevaköögis tulekahju ning laev lendab õhku. Kolm ellujääjat jõuavad peagi üksikule saarele, kust eluga lahkub ainult üks...

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kolmekesi üksikul saarel

PostitusPostitas Rasmus » 09. Detsember 2012, 11:55

Ei oska öelda, mida lavastaja taotles, aga mina olin igal juhul terve filmi vältel Billy Zane'i tegelase poolt. Muidugi on psühhopaadid alati põnevamad ka kui "süütu" paarike, kes minu meelest küll kogu Jacki hulluse põhjustaski, aga see selleks...

Põhimõtteliselt mulle see film meeldis, aga igasugu lolle loogikavigu oli liiga palju, et seda väga tõsiselt võtta. Lisaks oleks võinud selle kogu voodoo osa ära jätta, sest see oli lihtsalt ebavajalik ja seda ei osatud isegi korralikult ära kasutada (filmi keskel oli see täiesti ära unustatud, alles lõpus toodi tagasi). Positiivseteks külgedeks olid Zane (kes mängis põhimõtteliselt sama rolli nagu Titanicus, ainult, et siin toimus enamus tegevust peale laevahukku, mitte laeval :))) ja naistegelase välimus. See Juan Pablo Smth-Smth ei osanud eriti näidelda vist, or am I mistaken?

Hinne on 5/10.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 107 külalist