Lelulugu 2

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Lelulugu 2

PostitusPostitas Robert » 04. Juuni 2005, 20:07

Lelulugu 2
Toy Story 2

Andy sõidab kauboilaagrisse ja mänguasjad jäävad jällegi omapead. Nüüdki tekitab see
palju segadust, sest kauboi Woody varastab ära mänguasjade koguja Al. Woody avastab,
et ta on väärt terve varanduse ning üks Jaapani muuseum on valmis selle raha ka Alile, Woody ning mõne teisegi lelu eest, kes Woodyga ühes komplektis on, selle raha ka maksma. Nüüd võtavad Woody sõbrad ette päästeretke, et Woody enne Andy kojutulekut
tagasi tuua.

Täielikku tutvustust loe siit.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 21. Veebruar 2010, 21:52

Järg on sama tugev kui esimene osa. Seekord siis rohkem akshööni. Vaimukalt kirjutatud, naerda sai palju. - 8/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Ralf » 23. Veebruar 2010, 06:33

Mulle meeldib järg eelkäijast natuke vähem, kuna mulle absoluutselt ei istu selle stoori ega kurikael (ei pea siinkohal silmas Zurgi, kes on ülicool). Esimeses osas olid Woody-poolne Buzz'i omaks võtmine ja Sid'i võikad teod väga meeldejätvad, aga Woody koos Stinky Pete'i seltskonnaga ning Buzz'i ja gängi poolne rescue mission mulle nii väga huvi ei pakkunud. Samas on animatsiooni kvaliteet mõistagi tunduvalt parem - järg tehti ju mitu aastat hiljem. Kui esimesele annaks kõhklemata maksimumpunktid, siis teine peab leppima tugeva kaheksaga, kuid vaatan üldjuhul mõlemat osa väga meelsasti. Peaks oma kunagise Buzz'i mänguasja üles otsima, ta sobiks väga hästi mu tuba värvikirevamaks muutma (kasutaks seda siis dekoratiivselt).
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas _eesti999_ » 08. August 2010, 23:12

2. osa meeldib esimesest rohkem pisut, aeg tundub samuti kiiremini minevat filmi vaadates (esimene osa venis just lõpu poole). Tegevust tundub rohkem olevat.

8/10
Tulnukad jäid eredalt meelde. :))
Kasutaja avatar
_eesti999_
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 548
Liitunud: 04. Detsember 2007, 21:18
Asukoht: Pärnu


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 89 külalist