Üks vana hea orgia

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Üks vana hea orgia

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 07. Detsember 2011, 20:49

Üks vana hea orgia
A Good Old Fashioned Orgy (2011)

Eric (Jason Sudeikis) on paadunud elupõletaja, keda tuntakse sõprade seas eelkõige tänu suurejoonelistele pidudele, mida mees igal aastal pere suvemajas korraldab. Kui aga peolooma isa (Don Johnson) teatab, et kavatseb maja maha müüa, otsustab Eric korraldada meeldejääva "lõpupeo" ja mis saaks olla meeldejäävam ühest korralikust orgiast? Kui nüüd veel sõbrad ka nõusse saaks...

"Üks vana hea orgia" on häbitu komöödia kõigest sellest, mis saab üht pidu korraldades viltu minna. Osades Jason Sudeikis ("Vastikud ülemused"), Tyler Labine ("Ahvide planeedi sünd"), Leslie Bibb, David Hoechner ("Anchorman") jpt.

www.forumcinemas.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Üks vana hea orgia

PostitusPostitas Ralf » 14. Detsember 2011, 17:26

Õigustatud ennatlikkusega võiks arvata, et Hollywoodi komöödiate vaimses ruumis ei suudeta seksuaaltabusid käsitleda labasustesse laskumata, kuid üllataval kombel see antud juhul isegi õnnestus, ehkki temaatikakäsitlus oli küllaltki lihtsameelne ja katarsis puudus - aga olgu, ma ei oodanudki mõnd tõsist Euroopa draamat. Komöödia seisukohalt ei saaks väga kiita... naljakas ta lihtsalt ei olnud, kuigi huumor oli kohati suhteliselt terane... aga ma isiklikult naeran sedasorti vaadates ka väga-väga harva (kui üldse), seega pole see minu jaoks enam suurem asi kriteerium.

Kergelt üle keskmise.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Üks vana hea orgia

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 16. Detsember 2011, 19:35

Kehvake ja suhteliselt tühi film ilma olulise sündmustiku ning lõputa. Ainsaks päästerõngaks osutus minu jaoks Sudeikis (ei üllata) ning mõned filmi viimases kolmandikus olnud naljad, mis vähemalt naerma ajasid. Kergelt "Pruutneitsitest" parem komöödia, mille peale piletiraha kulutada ei soovitaks.

4/10
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Üks vana hea orgia

PostitusPostitas Zinera » 16. Detsember 2011, 21:22

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Kehvake ja suhteliselt tühi film ilma olulise sündmustiku ning lõputa.


Nii ta on, mõned vaimukamad stseenid panid vaatama, kuid põhilised huvitavad ning head kohad olid filmi lõpus, selleks ajaks kippus tüdimus juba peale. Mõned kohad jäid lahtiseks ja näitlejad polnud ka eriti head.

3,5/10
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 150 külalist