Teine mees

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Teine mees

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 08. September 2011, 15:49

Teine mees
The Other Man (2008)

Peter (Liam Neeson) ja Lisa (Laura Linney) on juba 25 aastat õnnelikus abielus, neil on täiskasvanud tütar ja edukad karjäärid. Ent kui Lisa on tööasjus ära, avastab Peter naise mobiiltelefonist ühe kahtlase sõnumi. Naise e-kirjades sorides leiab ta salakaustast "Armas" kirjavahetuse, mis viitab sellele, et naisel on armuke Ralph (Antonio Banderas). Peter sõidab Milanosse, otsib Ralphi üles ja sõbruneb temaga, ütlemata tollele, et on Lisa abikaasa. Ent kas tõe teadasaamine on ikka valedes elamist väärt?

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Teine mees

PostitusPostitas brixxx » 19. Märts 2012, 11:56

Film oli kergestijälgitav ja arusaadav, aga kui terve filmi jooksul oli selline tunne, et
Spoiler :
Lisa on tööreisil, siis tuleb filmi lõpus välja, kui Peter räägib Ralphile tõe välja, kes ta on, siis räägib ka seda, et Lisa on surnud. Huvitavalt oli kajastatud inimsuhteid, mul oli terve filmi jooksul kahtlane tunne, et Peter tapab Ralphi ära, aga õnneks ta ei teinud seda. Ma tean ühte sarnase sisuga Liam Neesoni filmi veel, selleks on ''Chloe'' (poole vaatamisega).
Ühe sõnaga mulle meeldis ja see tundus väga Liam Neesonlik film, minu arust viimasel ajal on temalt peaaegu kõik sellised, et tegelane on depressioonis ja masendunud, üritab kättemaksta, vahel teeb seda vahel mitte. Hindeks annan 8/10, huvitav sellise žanri filme ning üks huvitavamaid Liam Neesoni filme ka.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Teine mees

PostitusPostitas Forzelius » 19. Märts 2012, 12:03

Türa, ära spoili kogu aeg. Õpi kirjutama või kao nahui!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Teine mees

PostitusPostitas brixxx » 19. Märts 2012, 12:05

Forza kirjutas:Türa, ära spoili kogu aeg. Õpi kirjutama või kao nahui!


Mida ma spoilin siin?
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Teine mees

PostitusPostitas Forzelius » 19. Märts 2012, 12:06

Kui sa ise sellest aru ei saa, siis ei ole millestki rääkidagi.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Teine mees

PostitusPostitas brixxx » 19. Märts 2012, 12:12

Forza kirjutas:Kui sa ise sellest aru ei saa, siis ei ole millestki rääkidagi.


Kas see, et mainisin teise filmi nime? Ma mainisin ainult ühe filmi nime, kui see on see, miks ei või spoilida (panen spoili sisse), kui see aitab mu arvamust välja kirjutada, mul enamik tekstist ikka filmist.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Teine mees

PostitusPostitas Ralf » 19. Märts 2012, 12:17

brixxx kirjutas:
Forza kirjutas:Kui sa ise sellest aru ei saa, siis ei ole millestki rääkidagi.

Kas see, et mainisin teise filmi nime? Ma mainisin ainult ühe filmi nime, kui see on see, miks ei või spoilida (panen spoili sisse), kui see aitab mu arvamust välja kirjutada, mul enamik tekstist ikka filmist.

See, et sa kirjutasid, mis lõpus juhtub, oinas.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Teine mees

PostitusPostitas hint » 19. Märts 2012, 12:19

brixxx kirjutas:
Forza kirjutas:Türa, ära spoili kogu aeg. Õpi kirjutama või kao nahui!


Mida ma spoilin siin?

Pilt
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Teine mees

PostitusPostitas brixxx » 19. Märts 2012, 12:37

Ralf kirjutas:
brixxx kirjutas:
Forza kirjutas:Kui sa ise sellest aru ei saa, siis ei ole millestki rääkidagi.

Kas see, et mainisin teise filmi nime? Ma mainisin ainult ühe filmi nime, kui see on see, miks ei või spoilida (panen spoili sisse), kui see aitab mu arvamust välja kirjutada, mul enamik tekstist ikka filmist.

See, et sa kirjutasid, mis lõpus juhtub, oinas.


Okei, ma ei teadnud, et see on spoilimine, pigem arvasin, et spoilimine on see, kui loetlen liiga palju teisi filme, rääkin teiset filmist või räägin liiga palju näitlejatest.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Teine mees

PostitusPostitas Soprano » 19. Märts 2012, 12:43

brixxx kirjutas:Okei, ma ei teadnud, et see on spoilimine, pigem arvasin, et spoilimine on see, kui loetlen liiga palju teisi filme, rääkin teiset filmist või räägin liiga palju näitlejatest.

Seda kutsutakse off topic'ks ehk sa ei räägi otseselt enam sellest filmist, mida võiksid ka vältida üldiselt.
Hetkel on see teema ka off topic...
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Teine mees

PostitusPostitas adi » 21. Märts 2012, 04:22

brixxx kirjutas:Ühe sõnaga mulle meeldis ja see tundus väga Liam Neesonlik film, minu arust viimasel ajal on temalt peaaegu kõik sellised, et tegelane on depressioonis ja masendunud, üritab kättemaksta, vahel teeb seda vahel mitte. Hindeks annan 8/10, huvitav sellise žanri filme ning üks huvitavamaid Liam Neesoni filme ka.



Väga hea arvustus.
Tõsiselt - see temaatika, et Lian teeb selliseid "Taken" laadseid jurtse nagu tosina kaupa ... keegi peab sellele tähelepanu juhtima.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Teine mees

PostitusPostitas brixxx » 21. Märts 2012, 11:19

adi kirjutas:
brixxx kirjutas:Ühe sõnaga mulle meeldis ja see tundus väga Liam Neesonlik film, minu arust viimasel ajal on temalt peaaegu kõik sellised, et tegelane on depressioonis ja masendunud, üritab kättemaksta, vahel teeb seda vahel mitte. Hindeks annan 8/10, huvitav sellise žanri filme ning üks huvitavamaid Liam Neesoni filme ka.



Väga hea arvustus.
Tõsiselt - see temaatika, et Lian teeb selliseid "Taken" laadseid jurtse nagu tosina kaupa ... keegi peab sellele tähelepanu juhtima.


Selliseid filme on tal viimasel ajal jah palju välja tulnud, kuigi pean tunnistama, et mulle sellised filmid meeldivad, lemmik on ''Taken'' ja lahe on ka ''Unknown'', kuigi mulle tunduvad need filmid mõlemad sama tootja omad ja sarnased. Vahelduseks võiks temalt tulla midagi teistsugust välja nt. ''Gun Shy'' ja ''The Haunting''.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 106 külalist