Blairi nõiafilm 2: Varjude raamat

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Blairi nÃĩiafilm 2: Varjude raamat

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:18

Blairi nõiafilm 2: Varjude raamat
Blair Witch 2: Book of Shadows

1994. aastal jäid Marylandi metsades kadunuks 3 üliõpilast, kes olid otsustanud teha filmi selle kohaga seotud müüdist-Blairi nõidadest. Nende poolt lindistatud materjal leiti aasta pärast ja sellest tehti ülimenukas film. Pärast filmi nägemist otsustavad 4 noort minna Brukittsville metsadesse ja korrata teekonda, mille olid ette võtnud kadunuks jäänud noored. Nad ei leia midagi huvitavat, aga teel tagasi avastavad nad, et nad on midagi kaasa toonud. Midagi, mis oleks pidanud jääma Marylandi lähedastesse metsadesse...

Terviklikku tutvustust loe siit.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas xR » 04. Aprill 2005, 19:14

Hea film ja väga salapärane algus..
Kasutaja avatar
xR
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 176
Liitunud: 11. Märts 2005, 18:50

PostitusPostitas Fletcher » 25. Veebruar 2006, 20:15

See on vist üks kõige kohutavamaid järgesid, mida ma olen näinud. Tõsiselt kurb, et härra Berlinger ega paljud teised Hollywoodi lavastajad ei taipa, et on filme, millele ei tohi järgesid vorpida!

2/10
Kasutaja avatar
Fletcher
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 297
Liitunud: 07. August 2005, 03:28
Asukoht: Mätta all

PostitusPostitas transporter58 » 25. Veebruar 2006, 22:20

minu arust oli teine osa päris mõnus mõnes kohas võttis küll värisema eriti siis kui hea helitehnika nimelt panin bassi põhja ja tuba värises
transporter58
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 23
Liitunud: 24. Veebruar 2006, 14:00

PostitusPostitas Nemesis » 27. Veebruar 2006, 18:00

Minule igastahes ka meeldis. Poleks uskunudki, et teine osa tehakse esimesest nii erinev :shock: .
Kasutaja avatar
Nemesis
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 92
Liitunud: 23. Jaanuar 2006, 19:46
Asukoht: Läänemaa

PostitusPostitas Nestonia » 18. Aprill 2006, 19:47

Absoluutselt perfektne järg... Blair Witch Projet, nii esimene kui teine osa on parimad õudukad mida ma näinud olen... midagi sellist, kus tegemist on psühholoogia ja teispoolsusega, ning kus mingi mädanenud eit ei roni kaevust välja, võib nimetada õudusesfilmiks... vähemalt minu arvates!
Nestonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 320
Liitunud: 24. Juuli 2005, 00:05

PostitusPostitas meinteil » 18. Aprill 2006, 20:52

mulle meeldis siiski esimene osa rohkem kui teine.teine osa polnud minu arvates sugugi nii hea.
kuid samas ma ei saa neid filme omavahel eriti võrreldagi, kuna need erinesid nagu päev ja öö
meinteil
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 21. Märts 2006, 09:58

PostitusPostitas Nestonia » 18. Aprill 2006, 22:40

meinteil kirjutas:mulle meeldis siiski esimene osa rohkem kui teine.teine osa polnud minu arvates sugugi nii hea.
kuid samas ma ei saa neid filme omavahel eriti võrreldagi, kuna need erinesid nagu päev ja öö


Selles suhtes olen ma sinuga 100% nõus!
Nestonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 320
Liitunud: 24. Juuli 2005, 00:05

PostitusPostitas LadyBug » 30. Aprill 2006, 11:46

ega jah ...eriline bläma:S
esimene oli poole parem!
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas CyberRax » 01. Mai 2006, 04:34

Kuulun selle vähemuse hulka kellele antud teos tõsiselt meeldis. Tõsi, ta ei ole originaaliga samas stiilis, aga minu meelest see kuidas asi lahendati on üks filmi suurematest plussidest - traditsioonilise järjeloo (sama kurjam või vähemalt sama situatsioon kurjami tegutsemiseks) mittekasutamisega mitte ainult ei välditud originaali mõju nõrgestamist (mis põhines suurel osal ju "tegu on päris kaadritega" reklaamikampaanial) vaid lausa suurendati seda (peategelased pole ka ise üksmeelel kas filmi sündmustik oli päris või näideldud). Tegelaskujud olid samuti lahedad, lõpp oli enam kui normaalne, helikülg rokkis tõsiselt (eriti Poe "Haunted" mis kahjuks ametlikult soundtrackilt puudub).
Kokkuvõtlikult: 7/10
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LadyBug » 02. Mai 2006, 21:21

CyberRax kirjutas:Kuulun selle vähemuse hulka kellele antud teos tõsiselt meeldis. Tõsi, ta ei ole originaaliga samas stiilis, aga minu meelest see kuidas asi lahendati on üks filmi suurematest plussidest - traditsioonilise järjeloo (sama kurjam või vähemalt sama situatsioon kurjami tegutsemiseks) mittekasutamisega mitte ainult ei välditud originaali mõju nõrgestamist (mis põhines suurel osal ju "tegu on päris kaadritega" reklaamikampaanial) vaid lausa suurendati seda (peategelased pole ka ise üksmeelel kas filmi sündmustik oli päris või näideldud). Tegelaskujud olid samuti lahedad, lõpp oli enam kui normaalne, helikülg rokkis tõsiselt (eriti Poe "Haunted" mis kahjuks ametlikult soundtrackilt puudub).
Kokkuvõtlikult: 7/10


ega jah...igal ühel oma maitse..ja kui sulle meeldis siis pole selles midagi halba :wink:
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 48 külalist