Pohmakas 2

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Pohmakas 2

PostitusPostitas Rain » 24. November 2011, 00:31

Möh? Hea oli ju, üllatavalt isegi väga hea. Minu silmis ei anna seda esimesega võrreldagi, sellega sain ma vähemalt kõva häälega naerda ja väikse plika moodi kihistada, ja seda täitsa normaalses koguses. 8/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Pohmakas 2

PostitusPostitas Zinera » 10. Detsember 2011, 18:48

3/10

Pidev viitamine esimesele osale, palju eksimusi ja lihtsalt ülepingutatud huumorit.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Pohmakas 2

PostitusPostitas Pixie » 05. Märts 2012, 00:18

Jättis natuke parema mulje, kui esimene film. Või siis olid mu ootused nii madalamad, et raske pettuda. Eelmise suure pohmaka meenutamine ning mõned sarnased juhtumised (Stu) olid minu silmis teatud piirini ok. Siiski oli teine osa esimesega võrreldes liiga sarnaselt üles ehitatud.

Kui suurem süü ei lasuks Alan'i õlgadel, poleks Stu'st ja Phil'ist üldsegi kahju olnud. Taaskord olid lõputiitrid + fotod üks meeldejäävamaid kohti, eriti arvestades, mis tehti
Spoiler :
äralõigatud sõrmega. :pööritus: Nii haige, et peaaegu hea. Oleks võinud näha rohkem Teddy emotsioone sõrme kaotamise pärast. Ta oli lihtsalt raju õhtu pärast rahul, olgugi et midagi ei mäletanud. Pfft. :pööritus:

5/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Pohmakas 2

PostitusPostitas brixxx » 04. Aprill 2012, 12:52

Mulle just meeldis, et oli sarnane esimesele osale. Sai palju nalja, kuigi mulle eriti nii labased naljad ei meeldi, aga pean siiski tunnistama, et üks naljaks komöödia (suhtelised vähesed komöödiad on tõesti naljakad). Teine film meeldis tunduvalt rohkem. Filmis meeldisid kõige enam Mr. Chow, Teddy ja Stu.

Hindeks annan 7/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 72 külalist