Tõeline teras

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Tõeline teras

PostitusPostitas Rain » 23. Veebruar 2011, 18:53

Tõeline teras
Real Steel (2011)

Charlie (Hugh Jackman) on endine võitleja, kes kaotas oma võimaluse poksiga kõrgele pürgida terasrobotitele, kes hakkasid aina enam võtma poksiringi üle. Nüüd pole Charliel muud teha, kui parandada katki pekstud roboteid, et neid järgmisele turniirile saata. Ta teenib selle tööga just nii palju elatist, et püsida enda eluga järje peal. Kuid peagi tuleb ka Charliel päev, mil tema rahakotist vaatab vastu vaid tühjus, mis sunnib teda alustama treenima üht leitud "vanarauahunnikut", mis oleks võrdväärne tiitli poole püüdlevate robotitega.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 23. Veebruar 2011, 19:14

See kõlab sitaks kahtlasena. Aga no kes teab....
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas bulgaarlane » 23. Veebruar 2011, 22:32

See kõlab nagu mingi tulevik, midagi sama räpast nagu Wall-E ametikirjeldus.
Kasutaja avatar
bulgaarlane
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 65
Liitunud: 22. Veebruar 2011, 01:04

Re: Tõeline teras

PostitusPostitas bpuhnja » 07. Oktoober 2011, 16:07

[15:21:01] <bpuhnja> käisin seda real steel eile vaatamas
[15:21:07] <bpuhnja> surprisingly good
[15:21:24] <@Ralf> tahan ka näha
[15:21:35] <@Level> see tundub nii random film kuidagi
[15:21:45] <bpuhnja> minu mõtted olid ka sellised minnes sisse
[15:21:57] <@Ralf> oli selline korralik nö. isa-poja lugu?
[15:21:59] <bpuhnja> aga see "robots hitting each other" on fucking põnev
[15:22:12] <@Level> Transformers meets Iron Giant?
[15:22:16] <bpuhnja> ja see ei võta üleüldse suuremat osa filmist ära
[15:22:22] <bpuhnja> seal räigelt seda father-son storyt jah
[15:24:07] <bpuhnja> ei meenutanud üldse transformereid
[15:24:58] <bpuhnja> ala nagu rocky aga koos father-son liiniga ja robotid on lihtsalt juhuslikult ka sees
[15:25:20] <bpuhnja> enough said, ma otsin süüa midagi

(Y)
Pilt|Pilt|Pilt|Pilt
Kasutaja avatar
bpuhnja
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 94
Liitunud: 16. Juuli 2007, 23:27

Re: Tõeline teras

PostitusPostitas Rain » 09. Jaanuar 2012, 00:01

See on siuke film, mis kohati tekitab kahtlusi, kas see ikka on hea või see lihtsalt näib heana. Orienteerun kõhutunde järgi ja kaldun selle esimese variandi poole. : ) Filmil polnud viga erilist midagi, mai' tea, kas mulle on poksimine meeltmööda, aga mulle see teema vähemalt meeldis - see pole ainukene poksifilm, kus ringis tegevus tekitas sellist thrilleritunnet. Et jah, film pakkus pinget ja meelelahutust, kinoskäik oleks asja väärt. 8/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Tõeline teras

PostitusPostitas Garli » 17. Jaanuar 2012, 14:39

Väga vahva koguperefilm. Lilly ja Jackman olid mõlemad väga muhedad, kuid poisike oli tüütu. Robotid olid hästi tehtud ning nagu bpuhnja juba ütles, siis transformereid ei meenutanud. Ja poksimisstseenid olid kah täitsa kaasahaaravad. Võimaluse korral vaadake. Pole üldse nii kehva ega random, kui sisututvustusest tunduda võib.

7/10
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Tõeline teras

PostitusPostitas Ralf » 20. Jaanuar 2012, 03:18

Üsnagi õnnestunud isa-poja lugu jah, vinti üle keeramata suudeti esitada usutav lugu usutavas maailmas ja ilma liigse suhkruvatita. Korralik meelelahutus.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Tõeline teras

PostitusPostitas CM-Girl » 28. Jaanuar 2012, 20:17

Eelmise aasta üks parimaid filme. Meeldejääv trailer, kui selle filmi trailerit kinos nägin, siis kõlas peas üks mõte "tahan seda filmi näha, tahan seda filmi näha..." ja ma niiii kahetsen, et kinos seda vaatamas ei käinud. Poks pole mulle kunagi meeldinud, aga deem, robotite poksimatši tahaks küll oma silmaga näha. Matše oli väga põnev vaadata, olin lausa elevil. :) Väga head näitlejad. Dakota Goyo Maxi rollis oli väga lahe, tark poiss, ladusa jutuga, fun. Üks meeldejäävamaid kohti (mis juba trailerit nähes meeldima hakkas) oli Maxi esimene kohtumine Zeusiga, see kui Zeus pead keerab ja poissi vaatab..see tekitas judinaid.

Superhea OST. Lood "Fast Lane", "Miss the Misery", "'Till I Collapse" ja "One Man Army" meeldivad enim.

10/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Tõeline teras

PostitusPostitas Pixie » 08. Juuni 2012, 22:41

Evangeline Lilly roll oleks võinud filmi teises pooles olla suurem, kui erinevate matšide ajal karjumine. Uncanny lihtsalt, kui sarnane on ta mu ühe tuttavaga. :P Alguses tundus Charlie ükskõiksus oma poja suhtes uudne, tavaliselt on taolistest filmides isad lihtsalt oskamatud oma lapsega suhtlemisel. Ka Max jättis esialgu hea mulje, kuid lõpus ta mulle enam ei meeldinud. Mitmel korral tundus ta käitumine imelik, mitte temavanusele omane, vaid hoopis tuntavalt sissekirjutatud. 2020.aasta kujutamine meeldis, peale tehniliste vidinate polnud suurt midagi muutnud. Muutis filmi realistlikumaks ja usutavamaks. Lõpp oli väga vinge ja pingeline, kõige paremini kirjeldab mu emotsioone erinevatel ajahetkedel tädi Debra:

Spoiler :
I raund -
Pilt

III raund -
Pilt

V raund-
Pilt
Andestage tagasihoidlikud pildistamisoskused.


7/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Tõeline teras

PostitusPostitas Defexer » 18. November 2012, 20:34

Suht nõrgapoolne film mida võib vaadata kui ette satub. Kuna transformerid on juba olemas siis taolistes robotites kahjuks midagi uut ka ei leidnud. Soundtrackid olid juba enamus kuulatud ning miskit uut ka sealt ei avastanud aga Evangeline Lilly sobis sinna ilusti, nii välimuselt kui olemuselt. 5/10
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Tõeline teras

PostitusPostitas damon » 19. November 2012, 10:49

Selline korralik perefilm. Vaatasin esimest korda ise oodates samuti roboti-actionit, kuid ei pettunud sest suutis haarata endasse. Teist korda vaatasin 8-aastase õepojaga ja oli endiselt nauditav nii mulle kui talle.

8/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 189 külalist