Teie kõrgeausus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Teie kõrgeausus

PostitusPostitas Zinera » 07. Jaanuar 2011, 22:09

Teie kõrgeausus
Your Highness



Thadeous (Danny McBride) on laisk ja ülbe prints, kelle vend Fabious (James Francoon) aga rahva südameid võitnud kangelane. Kui Fabiouse pruut Belladonna (Zooey Deschanel) röövitakse, käsib kuningas Thadeousel end kokku võtta ja aidata oma venda naise päästmisel, muidu jääb ta kuningriigist ilma. Pundiga liitub veel ka naissõdalane Isabel (Natalie Portman) ning seiklus täis ohte võib alata.



Täielikku tutvustust loe siit.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Teie kõrgeausus

PostitusPostitas Pixie » 29. Juuni 2011, 17:18

The fuckening has begun! Kohati oleks võinud parem huumor olla, kuid siiski parajalt naljakas ning tobe film. Kahjuks olid paljud head momendid taaskord traileris ära näidatud ning filmi vaatamise ajal need naerma enam ei ajanud. 6,5/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Teie kõrgeausus

PostitusPostitas Ronet » 01. August 2011, 00:10

2011 halvim film siiani. Ei töödanud kuidagi.
Red Riding Hood oli törtsukese parem tänu sellele "heinategemise" stseenile.

Miks Damian Lewis sellises jamas kaasa lõi? Võttepaik kodu lähedal vms?

3/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Teie kõrgeausus

PostitusPostitas LiveForThis » 01. August 2011, 10:59

David Gordon Green`i Pineapple Expressini pole veel jõudnud ja seetõttu polnud enne filmi ka erilisi eelarvamusi.
Danny McBride tähendab muidugi palju, sest kui tema filmirolle arvesse võtta, siis just sellist masti komöödiat oodata oligi.
James Franco, Natalie Portman, Toby Jones, Zooey Deschanel, Damian Lewis ja Charles Dance lõid koos päris segaverelise bande. Eriti just Lewise ja Dance`i tõttu. Viimase Tywin Lannister jääb pikaks ajaks meelde.

Aga kui filmist endast rääkida, siis mulle läks Your Highness vulgaarse rüütlite, süütute neidiste, maagide ja kuningate õnnestunult rumala ja humoorika parioodiana üllatavalt edukalt peale. Olin isegi teatavas hämmingus, et Green ei valmistanud tavalist säästuversiooni maigulist komöödiat, kus siin ja seal vahetevahel mõni nali lendab ja kõik muu on igav jama.

Minu jaoks oli Your Highness`i pakutud huumor, sisuline arendus, sündmustik, peategelased ja igasugused kõrvaltegelased püsiva tempo ja tasemega, parajalt pöörased ja segasevõitu, rõhutatult halenaljakad ja rumalad, kuid samal ajal ei muutunud kogu film iseenda paroodiaks. Selle tõenäosus oli tegelikult väga suur.
Üllatusena tuli ka filmi pikkus, aga sündmuste vaheldusrikkus ei lasknud õnneks filmil venima hakata. Koosnes ju väiksematest ja suurematest episoodidest, mis igaüks oli justkui omaette vaatamisväärsused. Mõni halvem, mõni parem, nutikalt rumal ja lihtsalt lausloll. Tuletas veidi Mel Brooksi Robin Hood: Men in Tightsi meelde, mis tegelikult pole üldsegi nii hea kui Your Highness. Nooremast peast meeldis igatahes rohkem.

Annaks 7/10.
Paroodiana töötab film isegi väga hästi. Kordagi ei unustatud mille üle nalja heidetakse ja seda tegid nad ikka suure mõnuga.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Teie kõrgeausus

PostitusPostitas 0ll » 02. August 2011, 22:36

LiveForThis kirjutas:komöödiat, kus siin ja seal vahetevahel mõni nali lendab ja kõik muu on igav jama.

Minu jaoks oligi just selline tulemus. Lihtsalt liiga vähe nalja. Äkki oleks võinud kogu asja veel jaburamaks keerata?
Või äkki on mu huumorisoon "vale". Näide ka: ainus koht, mis mind häälega naerma ajas, oli see
Spoiler :
kui paha lõpus ühelt rahnult(?) teisele hüppas ja "Jumping!" karjus :?


3+/10
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

Re: Teie kõrgeausus

PostitusPostitas Soprano » 02. August 2011, 23:07

0ll kirjutas:Näide ka: ainus koht, mis mind häälega naerma ajas, oli see
Spoiler :
kui paha lõpus ühelt rahnult(?) teisele hüppas ja "Jumping!" karjus :?

Sama siin. (Y) Kusjuures ka /Filmcast Adam tõi review's sama koha välja.
Justin Theroux'i mängitud kurikael oligi ainus hilaarne tegelane, kes teadis täpselt, mis filmis ta on. Portman ka ei päästnud seekord. Suur pettumus, sest sai ju seda filmi pikalt oodatud, kui vahepeal lükati esilinastust edasi and whatnot. Vähemalt hea, et raha selle peale ei raisanud.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Teie kõrgeausus

PostitusPostitas Ralf » 03. August 2011, 01:52

Mis ma oskan öelda... rämps.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Teie kõrgeausus

PostitusPostitas Spellbound » 03. August 2011, 12:49

Võrreldes Year One`iga, mis pani aju valutama ja mille lõpuni vaatamine oli piin, on Your Highness lausa kullatükk. Sisuliselt igav, aga naljad ja tegelased olid piisavalt absurdsed ja jaburad, et nautisin peaaegu iga hetke.

Minule jagus nalju kogu filmi peale. Üks parimatest oli aga Minotauruse episood ja neid oli veelgi. Saan aru, miks paljudele ei meeldi. Ju siis on mul teistsugune huumorisoon, aga sedasorti rõvedusi täis peldikuhuumor töötas filmis siiski väga hästi, võttes ennast seejuures piisavalt tõsiselt. Vähemalt ei olnud tegu random naljadega, vaid läbimõeldud tükiga. 7/10
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Teie kõrgeausus

PostitusPostitas Kermit » 05. August 2011, 20:37

Jack Blacki "Year One" on raske võrrelda "Teie Kõrgeaususega". Esiteks on lihtsalt Blacki filmides tema naljad väga teistmoodi. Seal ei öelda otse välja, et nii, nüüd oli nali, naerge! Your Highness jällegi seda oli.
Teemaks olev film ju ikkagi õnnestunud 2011. aasta lääne komöödia film. Võttes taustaks, et senini pole käimasolev aasta mulle isiklikult erilist vaatamisrõõmu pakkunud.

Hinne 5/10
Kasutaja avatar
Kermit
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 80
Liitunud: 17. Märts 2010, 23:28

Re: Teie kõrgeausus

PostitusPostitas brixxx » 03. Aprill 2012, 16:53

Mulle meeldis väga see komöödia ja lõpp meeldis ka, üldiselt meeldivadki sellised lõpud. Selles filmis hakkas meeldima James Franco (üllatusena tuli sama näitleja mängis ''Spyderman''is Harry Osborni).

Hindeks annan 8/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 94 külalist