Sanctum

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas d33m0n » 09. Veebruar 2011, 19:38

vaadates hetke ratingut ei hakka ma seda kinno vaatama minemagi.

oleks olnud aga oleks on paha poiss
kui kokku saame, siis kirjutame
Kasutaja avatar
d33m0n
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 367
Liitunud: 27. Jaanuar 2005, 16:48
Asukoht: -=filmilindil=-

PostitusPostitas Forzelius » 09. Veebruar 2011, 21:08

d33m0n kirjutas:vaadates hetke ratingut ei hakka ma seda kinno vaatama minemagi.

oleks olnud aga oleks on paha poiss


Oi, keda näha on. Miks tihemini meid ei külasta enam?
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas JazZ- » 09. Veebruar 2011, 21:55

"Sanctum" oli täpselt nii hea halb film, kui selle lootsin olevat.
Tegelased ja dialoogid olid tõepoolest üsna ebausutavad, aga selle kirjutan pigem halva stsenaariumi kui näitlejate arvele. "Home and Away'd" küll väga põhjalikult jälginud pole, aga näiteks "The Black Balloonis" tegi Rhys Wakefield minu arvates täitsa korraliku rollisoorituse. Nimelt kahtlen, et "Sanctum"i stsenaariumi juures isegi imemehest meisternäitleja Tommy Wiseau suurt midagi ära teha oleks suutnud.
Huvitav fakt: pole Rhys Wakefieldi näinud veel üheski filmis, kus ta vähemalt mõne osa ajast vees ringi hulpides ei veedaks. (Jah, kogu nähtud filmide arv on tervelt kaks, aga statistika tegemiseks rohkem vaja polegi.)

Asi, mida terve film peast välja ei saanud, oli linateose alguses mainitud read, mille järgi "Sanctum" põhineb tõestisündinud lool. Sest umbes sama palju loogikat võiks leida "Final Destinationi" tõestisündinud lool põhinemisel. (Sest justament "Final Destinationit" kippus film mulle aeg-ajalt isegi VÄGA meenutama.) Kui hiljem kodus uurida üritasin, kui suur tõepõhi siis filmi sündmustikul all on, sain mõningase internetis tuhlamise peale ainult nii palju targemaks, et filmi üks stsenariste, Andrew Wight, oli ise umbes midagi sellist läbi teinud. Aga mida täpsemalt?
Spoiler :
Kas ta pidi ka enda isa ära uputama???

Järgmise aasta Oscari nomm tuleb "Sanctumile". Mark (Zuckerberg) my words.
Voucher well-spent.
6/10 (Oleks tegelikult raatsinud isegi 7/10 ära panna, aga kui hiljem valdavalt enamuselt üks-kümmede rodu tulema hakkab, ei viitsi seda parastamist ära kuulata... lugeda.)
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas sasa » 13. Veebruar 2011, 22:23

Kas sellel on mingid piirangud? :?:
Hello sunshine , the earth says HELLO!
Kasutaja avatar
sasa
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 75
Liitunud: 27. Juuni 2009, 13:55
Asukoht: Universum

PostitusPostitas Forzelius » 13. Veebruar 2011, 22:50

Defka kirjutas:Sai levitajaga läbi räägitud ja langetatud piirang K12 peale.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Kidd » 14. Veebruar 2011, 09:29

Forza kirjutas:
Defka kirjutas:Sai levitajaga läbi räägitud ja langetatud piirang K12 peale.


Pole küll arutelu koht, aga kas keegi üldse kontrollib ka? Plazas ma käisin lapsega (9a) Musta Nõia Aastat vaatamas, pole nagu sellist kohtagi ju, astud saali ja kõik.
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Defka » 14. Veebruar 2011, 18:11

Kidd kirjutas:
Forza kirjutas:
Defka kirjutas:Sai levitajaga läbi räägitud ja langetatud piirang K12 peale.


Pole küll arutelu koht, aga kas keegi üldse kontrollib ka? Plazas ma käisin lapsega (9a) Musta Nõia Aastat vaatamas, pole nagu sellist kohtagi ju, astud saali ja kõik.
No meil on klienditeenindajad piletikontrollis selleks, eks su laps oleks rajalt maha võetud tõenäoliselt seal, sest kassas saad sa ise ju osta selle pileti.

Plazas on see kontroll vähe automatiseeritum, seega lihtsam läbi lipsata.

Eks nende uute levitajatega on nüüd keeruline Sanctum meil K12 neil MS12, Nõia aasta MS12 meil, neil K12. Päris palju tüli on olnud sellest, kuna inimesed käivad mõlema kino lehel.
Kes see ikka rahule jääb kui ühes kohas nägi, et on lubatud ja teises ei ole.
Kasutaja avatar
Defka
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 161
Liitunud: 19. November 2009, 18:29

PostitusPostitas Ralf » 04. Aprill 2011, 13:34

Mulle meeldis siin päris mitu asja, näiteks halastustapmiste võimaliku hädavajalikkuse kajastamine ja selle julge rakendamine, väga hea muusika (kui ma seda natukenegi tähele panen, siis on see ilmselge näide, et tegu on hea score'iga) ja muidu oskuslik tehniline teostus (operaatoritöö jms). Filmil ajud täitsa olemas ja vähemalt selle tegid temaatikaga tuttavad ja selle suhtes praktilist kogemust omavat härrased, erinevalt tollest "Desperate Measures"-ist, mille võis samahästi kirjutada mingi minuvanune nohik, kes pole kaubamajast kaugemal käinud. AGA näitlejad ja nende rollisooritused olid tõesti telefilmi tasemel! :pööritus: Ja viimased 15 minutit olid ebavajalik venitamine:

Spoiler :
Oleks tunduvalt rohkem sümpatiseerinud, kui film oleksid lõppenud hetkel, mil Frank ja Josh jõudsid jaapanlaste tankini ning jätnud ülejäänud vaataja mõelda (eeldusel, et nad pääsevadki). Samuti oleks mitu tegelast ellu jääda võinud, selle ühe ja kõige noorema kluti napp pääsemine oli natuke liiga Hollywood.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Pesukaru » 10. Aprill 2011, 00:57

Ainuke asi, mis meelitas vaatama oli veealune 3D maailm. Tõsielulisus oli jah justkui moepärast juurde pandud, nagu tänapäeval see paistab olevat.
10/5.
Kasutaja avatar
Pesukaru
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 11
Liitunud: 03. Aprill 2011, 04:05

Re: Sanctum

PostitusPostitas brixxx » 03. Aprill 2012, 15:46

Huvitavad vaated muidugi oli, aga sisu küll oli igav ja näitlejad ka ei olnud head. Rhys Wakefield mängis ''Home and Away'' tunduvalt usutavamalt ja paremini, minu arust näitlejad, kes on mänginud ''Home and Away'' ja on nüüd Hollywoodis, ei mängi kõik kehvasti, nt. Chris Hemsworth, Christopher Egan ja Melissa George mängivad minu arust kõiki rolle hästi, isegi pean ütlema üks lemmikuid naisnäitlejaid on Melissa George (eriti palju lemmik naisnäitlejaid mul ei ole).

Hindeks annan 4/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 72 külalist