Elusalt maetud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Spellbound » 27. Detsember 2010, 15:09

defexer kirjutas:
Spellbound kirjutas:Sellega on see, et
Spoiler :
Sain aru, et ta magas sel ajal kui madu ronis püksi.
Hapnikuga on see huvitav asi, et ta oli vist ju ligi poole meetri sügavusel, sest võin vanduda, et alguses oli kirstus näha pragu, kust valgus sisse paistis ning asja muudab veelgi imelikumaks, et palvus oli temani kuulda. Järelikult pidi ta olema ikka väga madalal. Ainult tema ei saanud šokis olles sellest aru. Mõttekäiku toetab veel madu, sest ega maod ei ole ju 5-6 meetri sügavusel, ikka maapinna lähedal. Sellest ka see, et hapnikku jagus tal lõpuni välja, aga ruumi mitte. Samas võib see olla ka režissööri FAIL



Spoiler :
Ma vaatasin teist korda veel algust ja ainuke koht mida ma märkasin valgusprao moodi oli see nael, mida ta kasutas käte lahti tegemiseks. Teiseks kas palve hääled olid enne või peale liiva sisse varisemist? Ja liiva sisse varisemise põhjustas minuarust mingi plahvatus tema kohal või midagi sõitis üle. Terve film oli ühes kohas ja nüüd veits sassis mõned pisidetailid, mis olid enne ja mis pärast.


nojah aga
Spoiler :
Palvus oli kosta enne liiva sisse varisemist, mis tekitab küsimuse, et kui sügaval ta siiski oli. Plahvatused tekkisid maja või mingi hoonete kompleksi hävitamisel. Seda veel hiljem ütles see spetsialist, kes Conroyga kõige rohkem rääkis. Conroy mobiili signaal peiliti sealtkandist välja vms. Ei meenu hetkel.

Eks see oli kõik täpselt nii kokku mängitud, et tekitaks valelootust ja paneks vaataja arvama, et teab mis toimub, aga tegelikult...njah.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas d4ncestyle » 07. Jaanuar 2011, 01:09

väga huvitav arutelu. lisan siis oma poolt:
Spoiler :
no see maovärk..ei tea kas ta siis iga kord magas kui tuli filmil blackout??? 2h jooksul ikka mitu korda :Daga ok see selleks. see sügavusevärk samamoodi kaheldav, arvestades jah seda liiva sissevoolu kiirust oleks ta nagu päris sügaval olnud, aga samas minagi nägin seda prao kohta see on kuskil seal kus on veel tund aega filmi lõpuni ja see polnud juhuslik kaader, nii et õhku tuli talle sinna sisse ikka pidevalt. muidu ta poleks saanud ju seal zippot põletada ja hingeldada nagu sünnivalus lehm ja siis veel tulekahju ka tekitada. ja see lõpp oli jah nagu selle filmi parim koht. ja ega see näpu lõikamie ka nyyd eriline möödapanek polnud,sest mida teeksid SINA.

film oli väga sügav (Y)
Andke minna, ma tulen!
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 07. Jaanuar 2011, 02:36

Või et mida MINA teeksin? No SEDA nüüd kindlasti mitte, sest see ei aitaks mitte kuidagi pääsemisele kaasa.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Ralf » 07. Jaanuar 2011, 08:45

Ja kaks lehekülge diskussiooni hiljem võtan enda peale vastutuse öelda: it's just a movie! Mina arvan siiski, et...

Spoiler :
Ta oli vähemalt kahe meetri sügavusel ja kujutas valgust ette. Mul on raske uskuda, et teisel pool toru temaga huianud Iraagi pätid oleks ta lihtsalt mingisse kitsasse auku visanud ja natuke liiva peale lükanud.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas eerik » 07. Jaanuar 2011, 15:11

Geniaalselt lihtne film. Üks mees 90 minutit kitsas ja pimedas kohas. Ei mingit eellugu ega epiloogi, ei mingeid flashbacke ega luulusid, mis võiksid tegevuse sündmuspaigalt eemale viia. Kuid sellegi poolest maksis film ligi kaks miljonit dollarit... aga see selleks. Film mulle meeldis, oli kaasahaarav ning muutus aina pingelisemaks.

4/5

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Või et mida MINA teeksin? No SEDA nüüd kindlasti mitte, sest see ei aitaks mitte kuidagi pääsemisele kaasa.

Peaksid vist filmi uuesti vaatama, kui sa ta motiividest aru ei saanud. Aga ma pakun sulle kaks versiooni välja:
Spoiler :
A. Ta oli perversne masohhist, kes lihtsalt mõtles, et võiks endal sõrme otsast lõigata ja seda samal ajal filmida.

VÕI

B. Talle anti selgelt ja otseselt valida, kas ta veristab iseennast või minnakse ta naise ja poja kallale. Täpsemalt siis sõnadega: "You show blood or they show blood." Ei pea just väga isetu ja ennastohverdav olema, et enda perekonda kaitsta. Eriti veel olukorras, kui sa oled ise ka juba arusaanud, et kui sind kohe ei päästeta siis sa sured viie minuti jooksul.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas d4ncestyle » 07. Jaanuar 2011, 20:22

eerik kirjutas:Geniaalselt lihtne film. Üks mees 90 minutit kitsas ja pimedas kohas. Ei mingit eellugu ega epiloogi, ei mingeid flashbacke ega luulusid, mis võiksid tegevuse sündmuspaigalt eemale viia. Kuid sellegi poolest maksis film ligi kaks miljonit dollarit... aga see selleks. Film mulle meeldis, oli kaasahaarav ning muutus aina pingelisemaks.

4/5

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Või et mida MINA teeksin? No SEDA nüüd kindlasti mitte, sest see ei aitaks mitte kuidagi pääsemisele kaasa.

Peaksid vist filmi uuesti vaatama, kui sa ta motiividest aru ei saanud. Aga ma pakun sulle kaks versiooni välja:
Spoiler :
A. Ta oli perversne masohhist, kes lihtsalt mõtles, et võiks endal sõrme otsast lõigata ja seda samal ajal filmida.

VÕI

B. Talle anti selgelt ja otseselt valida, kas ta veristab iseennast või minnakse ta naise ja poja kallale. Täpsemalt siis sõnadega: "You show blood or they show blood." Ei pea just väga isetu ja ennastohverdav olema, et enda perekonda kaitsta. Eriti veel olukorras, kui sa oled ise ka juba arusaanud, et kui sind kohe ei päästeta siis sa sured viie minuti jooksul.


Valin selgelt ja arusaadavalt variandi B. perekond on tähtsam kui mingi poliitjura.
Spoiler :
Pääsemist polnud juba algusel loota ja kuni lõpuni välja, korra isegi mõtlesin, et no nüüd tuleb see... Aga ei. Lool oli väga hea lõpp, päsemine oleks jama olnud.
Andke minna, ma tulen!
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu

PostitusPostitas d4ncestyle » 07. Jaanuar 2011, 20:26

Ralf kirjutas:Ja kaks lehekülge diskussiooni hiljem võtan enda peale vastutuse öelda: it's just a movie! Mina arvan siiski, et...

Spoiler :
Ta oli vähemalt kahe meetri sügavusel ja kujutas valgust ette. Mul on raske uskuda, et teisel pool toru temaga huianud Iraagi pätid oleks ta lihtsalt mingisse kitsasse auku visanud ja natuke liiva peale lükanud.


No aga vaata kui kiiresti
Spoiler :
nad Mark White välja kaevasid ja mingi meeter ma usun on mõeldud, sest ma ei usu et 2m sügavusel enam seda levi on, ning palvust kuulda on. Või no mida mina ka tean :DVahet pole kah.
Andke minna, ma tulen!
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 07. Jaanuar 2011, 20:41

Spoiler :
Ei pea just eriline geenius ka olema, mõistmaks, et rekkajuht VIST IKKA polnud Osama bin Ladeni poolt sinna kasti topitud. Neid wannabe terroriste ei lasta piirilt ülegi, pole eriti karta, et aadressi järgi kohe inimesed surema hakkavad.

See koht ei muutnud filmi ka paremaks, kuna midagi erilist juurde ei andnud. Üldiselt suht poogen ka, oli suuremaidki pöödalaskmisi.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas eerik » 07. Jaanuar 2011, 21:25

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:
Spoiler :
Ei pea just eriline geenius ka olema, mõistmaks, et rekkajuht VIST IKKA polnud Osama bin Ladeni poolt sinna kasti topitud. Neid wannabe terroriste ei lasta piirilt ülegi, pole eriti karta, et aadressi järgi kohe inimesed surema hakkavad.

See koht ei muutnud filmi ka paremaks, kuna midagi erilist juurde ei andnud. Üldiselt suht poogen ka, oli suuremaidki pöödalaskmisi.

Mida sa sellega nüüd öelda tahad? Et kui sind on maa alla kirstu sisse surema jäetud ja ähvardatakse sinu pere kallale minna on tegemist vaid naljaga mida ei tohiks tõsiselt võtta?
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 07. Jaanuar 2011, 22:04

Sulle meeldis, sain aru, midagi ei tohi filmi kohta öelda. Tõsiselt ei viitsi mingeid mõttetuid poste siia juurde teha, ole kuss nüüd. Kõik oli mega ja sul on alati õigus, oo jumalus.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Kickflick » 07. Jaanuar 2011, 22:04

Ralf kirjutas:it's just a movie]

+1
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 07. Jaanuar 2011, 22:08

eerik kirjutas:
uLtImAtEcRiTiC kirjutas:
Spoiler :
Ei pea just eriline geenius ka olema, mõistmaks, et rekkajuht VIST IKKA polnud Osama bin Ladeni poolt sinna kasti topitud. Neid wannabe terroriste ei lasta piirilt ülegi, pole eriti karta, et aadressi järgi kohe inimesed surema hakkavad.

See koht ei muutnud filmi ka paremaks, kuna midagi erilist juurde ei andnud. Üldiselt suht poogen ka, oli suuremaidki pöödalaskmisi.

Mida sa sellega nüüd öelda tahad? Et kui sind on maa alla kirstu sisse surema jäetud ja ähvardatakse sinu pere kallale minna on tegemist vaid naljaga mida ei tohiks tõsiselt võtta?

Ma arvan, et sina oled siin foorumis põhiline inimene, kes ei tohiks seda naljana võtta, kui end poolsurnuna kuskilt kirstust leiad. :D
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Zinera » 08. Jaanuar 2011, 13:18

6/10

Kuidas saab olla film huvitav, kui kõik tegevus toimub kirstus? Huvi pärast vaatasin ja ei pidanud väga pettuma, sest ühes kirstus võib ikka juhtuda nii mõndagi. Arvutist vaadates ehk jäi mingi emotsioon puudu, rohkem kinofilm, nagu siin eespool ka räägitud on.
Vinguksin selle pihta, et peaosaline oleks võinud keegi teine olla, samas terve filmi kandev roll, ainukene roll põhimõtteliselt, ilmselt päris raske välja mängida.

Spoiler :
Huvitav, et maa all nii hea levi on, hea operaator. :D
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas lostinthemist » 08. Jaanuar 2011, 13:54

Krt te lambad kõik kirjutate midagi spoilerite alla. Nüüd ei jää mul muud üle, kui film üle kaeda ja lugeda, mida sinna kirjutasite. :vihane:
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Ronet » 10. Jaanuar 2011, 05:13

Mölisen kohe spoileri kastis.
Spoiler :
Ärge süvenege liialt O2'te - nautige lihtsalt põnevat ühe-mehe-stuck-in-one-place filmi. Kui madu välja ilmus, siis hakkas peas Indiana Jones'i muusika mängima. Madu tegi hea soorituse ja loodan, et ta kuskil gaalal ka nommi saab. Ma arvasin, et Dan Brenneri hääle taga on Sebastian Roché. See, et Ameerika nii käitub ei ole mingi šokk. Suht loogiline imho. Kartsin, et film hakkab venima, kuid pinget jätkus algusest lõpuni. Lootust andvaid stseene oleks võinud tiba vähem olla tho.
- 8/10

Peab vist oma eelmise aasta top10 üle vaatama.
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 185 külalist