Elusalt maetud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Mazz56 » 10. Jaanuar 2011, 17:30

Meeldis, v.a lõpp. 8/10
Mazz56
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 5
Liitunud: 17. November 2010, 21:48

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 10. Jaanuar 2011, 17:59

Mazz56 kirjutas:Meeldis, v.a lõpp. 8/10

Spoiler :
Kuidas filmi kõige parem osa just ei meeldinud? Oleks lõpp teistsugune, siis mina poleks üle 5/10 küll mõelnud...
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas adi » 10. Jaanuar 2011, 18:55

Spoiler :
Imo oleks ka häppy end sobinud, lihtsalt see dead end oli nii pikalt ette nähtav ja toimis täiesti ebapuändina
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 10. Jaanuar 2011, 20:21

adi kirjutas:spoiler

Agree to disagree.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Cochrane » 11. Jaanuar 2011, 00:36

Üldiselt hea film, kuid mõned isiklikult häirivad kohad on.
6/10
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Forzelius » 12. Jaanuar 2011, 04:15

Spoiler :
Olen adiga nõus, et lõpp oli nii ette näha, ma ei saa aru nendest, kelle jaoks see twist oli. Nii kui Mark White' nime mainiti, teadsin, et tal on filmis veel mingi roll ja oli täiesti loogiline, et hoopis temani jõuti. Kahju hakkas tegelasest, emotsionaalne seotus juba oli ja siis tapeti ära. Oleks tahtnud näha teistsugust lõppu, kuid film iseenesest väga meeldis. Osati hea dialoogi ja sündmustiku abil põnev lugu luua. Mao koht oli übercool ja hästi üles ehitatud. Ükstakama ka sellest õhu ja matmise sügavuse küsimusest. Kui selliseid küsimusi kogu aeg küsiks, ei laseks need filmi üldse nautida. Oli hea vaatamine.


7/10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas snufffy » 30. Jaanuar 2011, 19:16

Filmi alguses ma tegelikult juba kartsin , et see ei tulegi nii hea kui lootsin ,aga pean tunnistama , et ma eksisin ja tegu on väga hea filmiga.Film suutis pakkuda nii põnevust, pinget kui ka kaasaelamist.
Samas pani ka imestama, et kas tõesti inimestel nii ükskõik on , et mees on kirstus suremas .Mis Ryani rollisooritusse puutub, siis minu meelest ta sai sellega kenasti hakkama. Mao koht tuli väga ootamatult & närvesöövalt ,kuid see oli väga awesome . Aga filmi tipphetkeks on siiski lõpp - ülimalt hea lihtsalt. Ja btw päris paljud kinos jäid lõppu suu ammuli vaatama, k.a mina. Ma tean ja , et see polnud tegelikult selline lõpp ,et nagu wtf , aga ma olin siiski suht kindel , et ta
Spoiler :
pääseb eluga


Buried
8,5/10
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

PostitusPostitas Trash » 09. Veebruar 2011, 23:20

Pilt
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 909
Liitunud: 06. Märts 2009, 00:37

Re: Elusalt maetud

PostitusPostitas Pixie » 07. November 2011, 03:05

Kartsin, et Buried on järjekordne 127 Hours, kuid poolteist tundi suudeti hästi sisustada. Tegevus hoidis pilgu pidevalt ekraanil ning elasin peategelasele kaasa. Ei surutud peale mingeid flashback'e, vaid tegevus toimuski ühes kohas ainsa inimesega. Samuti võib Reynolds'i esitusega rahule jääda.

Meeldis kaamera liikumine ja kuidas see kirstu sisu tutvustas. Samuti erinevad valgusallikate värvid - alguses kollane ja sinine, hiljem roheline ja veidi punast. Kohati tundus muusika liigsena, täielik vaikus oleks olnud palju kriipivam ning õudsem.

Olin vaatamise ajal peaaegu kindel, et Paul kujutab kõike ette. Hakkasin igasuguseid vihjeid selle kohta leidma ning valmistusin üllatavaks lõpuks. Lõpplahendus oli küll erinev sellest, mida ootasin, aga ausalt öeldes isegi parem twist. Loodan, et elusalt matmise kohta nüüd õudukaid ei näe. 9/10

Rain kirjutas:
Spoiler :
Ainult, et WTF with the snake?! Kust kohast see veel välja ilmus? Pikka aega lamas kirstus ja alles ~poole tunni pärast märkas, et mingi ussikene vuras munade vahel??

Spoiler :
Arvan, et madu sattus kirstu sama avause kaudu, kust hiljem ära läks. Kuidas ta aga püksi puges ilma et Paul seda tähele oleks pannud, on omaette küsimus.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Elusalt maetud

PostitusPostitas damon » 07. November 2011, 18:25

Pixie kirjutas:
Rain kirjutas:
Spoiler :
Ainult, et WTF with the snake?! Kust kohast see veel välja ilmus? Pikka aega lamas kirstus ja alles ~poole tunni pärast märkas, et mingi ussikene vuras munade vahel??

Spoiler :
Arvan, et madu sattus kirstu sama avause kaudu, kust hiljem ära läks. Kuidas ta aga püksi puges ilma et Paul seda tähele oleks pannud, on omaette küsimus.

Spoiler :
Meestel ongi "madu" püksis.


Film ise ok.

8/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Elusalt maetud

PostitusPostitas -Delta- » 09. Detsember 2011, 07:01

Kes oleks võinud arvata et poolteist tundi ühte venda kirstus vaatamine nii põnev võib olla... :D
Filmi sai vaatama hakatud ainult härra-ilus-mees-reynoldsi pärast ning arvamus enne filmi nägemist oli, et tegemist on lihtsa ja mõnusa ajaviitmis komöödiaga nagu Reynoldsil tavaks, kuid seekord tabas ikka väga meeldiv üllatus. Nägin seda filmi küll mõni aeg tagasi, kuid mitte nagu enamus filme, mis nädalaga peast pühitud, on see siiamaani mõttese püsima jäänud ning kui mõni tuttav küsib mõne hea filmi kohta, on see üks esimesi mida soovitan. Siiski pean ütlema, et lootsin ja ootasin teistsugust lõppu, kuid mul on hea meel, et lõppes just nii nagu ta lõppes.
Kasutaja avatar
-Delta-
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 4
Liitunud: 26. August 2010, 00:37

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 174 külalist