Charlie ja šokolaadivabrik

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Charlie ja šokolaadivabrik

PostitusPostitas Pixie » 18. Oktoober 2011, 01:24

Pilt

Tõesti midagi teistsugust, kuid õnneks kõige paremas mõttes. Väga värviline, kummaline, vaimukas ning südamlik lugu. Charlie ja Willy olid suurepärased tegelased. Tegelikult kõik olid, kuid nemad kaks muutusid südamelähedaseks. Johnny Depp'i oli lausa lust jälgida - iga liigutus, ilme ja repliik olid täpse ajastuse ning delivery'ga. Kuna film meeldis nii väga, et isegi muusikalised etteasted ei suuda rohkem kui 0,5 punkti maha võtta, tuleb ikka kokku 10/10. :)
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Charlie ja šokolaadivabrik

PostitusPostitas CM-Girl » 16. Aprill 2012, 16:40

I love it! Suurepärane film Tim Burtonilt. Mõnusalt värviline & fun film. Väga humoorikas. Depp on super selles rollis, täitsa omas elemendis. Make up, outfit, soeng - kõik on viimase peal. Ja see naeratus..oeh. Meeldis ka tema tõsisem olek, see kuidas ta teisi jälgis. Meeldis tema juures just jälgida tema silmasid, sädet silmis.
Spoiler :
Ma ei tea mis värk mul esimene kord seda filmi nähes oli, aga siis arvasin, et väravad sulgevad, külalised ei saa välja ja hakkavad surema üksteise järel. Ja ma nägin seda filmi esimest korda jõulude ajal. :| :irw:
Väga meeldis ka Charlie, huvitav elamine perekonnal. Vaatamata nigelatele elamistingimustele olid positiivsed ja rõõmsameelsed. Hea oli vaadata ja kuulata. Muusikalised vahepalad olid ka väga kifftid. :)
10!
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 25 külalist

cron