Max Payne

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Hülss » 11. August 2008, 16:00

Kidd kirjutas:Kui ta vähegi mängulik on, nagu Hitman, siis tuleb okey elamus.


Hitman oli minu jaoks keskpärane ja ühe korra vaatamiseks. Lootsin paremat pärast treileri nägemist, aga paraku vähese kogemusega stsenarist ja lavastaja ei suutnud algmaterjali kuigi hästi ära kasutada.

Filmid, mis põhinevad mängudel hakkavad ajapikku loodetavasti paremaks minema. Lootust andvad projektid on nt. järgmised:

BioShock (2010) - Gore Verbinski/John Logan
Gears of War (2009) - Len Wiseman
God of War (????) - Brett Ratner
Halo (????)
Kane & Lynch (2009) - Simon Crane/Kyle Ward, Osades: Bruce Willis, Billy Bob Thornton (?)
Prince of Persia: The Sands of Time (2010) - Mike Newell/Jordan Mechner/Carlo Bernard/Doug Miro/Boaz Yakin, Osades: Jake Gyllenhaal, Gemma Arterton, Ben Kingsley, Alfred Molina - Producer: Jerry Bruckheimer
Onimusha (????) - Christophe Gans/John Collee/Lesley Krueger, Osades: Takeshi Kaneshiro
Resident Evil: Degeneration (2008) - Makoto Kamiya/Shotaro Suga, Osades/Hääled: Paul Mercier, Alyson Court, Rick Marcus, Christy Hall, Mike Mahaffey
Return to Castle Wolfenstein (2010) - Roger Avary - Producer: Samuel Hadida
Silent Hill 2 (2010)
Street Fighter: The Legend of Chun-Li (2009) - Andrzej Bartkowiak/Justin Marks, Osades: Kristin Kreuk, Neal McDonough, Chris Klein, Michael Clarke Duncan, Taboo, Robin Shou, Moon Bloodgood
Tekken (2009) - Dwight H. Little/Michael Colleary/Alan B. McElroy/Mike Werb, Osades: Luke Goss, Cary-Hiroyuki Tagawa, Chiaki Kuriyama, Nathan Jones, Kelly Overton, Mircea Monroe
Warcraft (2009) - Chris Metzen

Erilise huviga ootan: BioShock, God of War, Prince of Persia: The Sands of Time, Return to Castle Wolfenstein. :))
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas .Raimz. » 12. August 2008, 23:10

Üks mäng mille võiks veel filmiks teha on Half-Life 2. Kes mänginud see teab, et tegemist väga hea stooriga ja film tuleks võimas. Muidugi eelarve peaks olema tohutu, et tulemus õnnestuks. Kuigi neid kolme jalaga Stridereid annaks War of the Worldsist laenata. :))
[huddled in an air vent, John pulls out his lighter, flicks it on, and recalls his wife's invitation] "Come out to the coast, we'll get together, have a few laughs...”
Kasutaja avatar
.Raimz.
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 116
Liitunud: 24. Veebruar 2008, 14:39

PostitusPostitas Zinera » 13. August 2008, 08:14

.Raimz. kirjutas:Üks mäng mille võiks veel filmiks teha on Half-Life 2. Kes mänginud see teab, et tegemist väga hea stooriga ja film tuleks võimas. Muidugi eelarve peaks olema tohutu, et tulemus õnnestuks. Kuigi neid kolme jalaga Stridereid annaks War of the Worldsist laenata. :))


mina ootaks seda igal juhul, ma ei saa aru, kuidas filmitegijad ise selle peale ei tule?
Doom võis ju natukene metsa minna, aga see ei tähenda, et teised nii lähevad.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Priit » 13. August 2008, 09:23

.Raimz. kirjutas:Üks mäng mille võiks veel filmiks teha on Half-Life 2. Kes mänginud see teab, et tegemist väga hea stooriga ja film tuleks võimas. Muidugi eelarve peaks olema tohutu, et tulemus õnnestuks. Kuigi neid kolme jalaga Stridereid annaks War of the Worldsist laenata. :))


Mõtekam oleks alustada siis ikka esimesest osast, duh.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Hülss » 13. August 2008, 16:49

Valvele on tehtud pakkumisi stuudiobosside poolt mitmeid kordi aastate jooksul, et teha Half-Life'i film, kuid ükski stsenaarium ei ole neid siiani rahuldanud. See ainult näitab, et nad pole huvitatud rahast, vaid oma franchise'i maine säilitamisest. Mul on ülim respekt nende inimeste vastu, sest terve Half-Life'i seeria on minu jaoks parim näide heast loo jutustamisest ja loost, kus on tegelased kellest sa hoolid, arvutimängu keskkonnas. Episode Two lõpp oli üks emotsionaalsemaid, mida ma siiani üheski arvutimängus olen näinud.

Kindlasti tahan, et keegi asjaarmastaja ehk siis selle seeria paadunud fanatt teeb temast ühe tõeliselt hea filmi kunagi ja miks mitte terve triloogia. Aga kui kõigil ainult dollarid silme ees ja mängu ennast ei väärtustata, siis ma olen veendunud, et Valve sellega kaasa ei lähe.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 13. August 2008, 20:36

Oma häbiks pean tunnistama ,et ma ei ole Fall of Max Payne kordagi mänginud.

Nüüd võtsin aga ette ja on ikka sama hea kui esimene. 8) Seda ma arvasingi.Kuigi aegluubi võimalusi on vähendatud.

Mona Sax on päris kõva daamike :) ja ta kuidagi väga meenutab mulle Bridget Moynahani.Raske on kujutada Mila Kunist Monana ,sest ta on mulle Kuumadest seitsekümnendatest meelde jäänud kui nunnu näoga neiu :D
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hülss » 26. September 2008, 21:16

Väike uudis, mis tegi meele rõõmsaks:
http://www.shacknews.com/onearticle.x/54925
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 26. September 2008, 23:16

Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas .Raimz. » 27. September 2008, 00:35

LiveForThis kirjutas:http://www.worstpreviews.com/trailer.php?id=1212&item=3

Efektne nagu mäng. :shokeeritud:


Üli kõva trailer. Oleks vist üleliigne öelda, et olen Max Payne fänn juba esimesest mängust saadik. Mõned monoloogid on üks ühele mängust võetud. See on hea, et filmi stoori on esimesest mängust, mitte ei hakata uut lugu välja mõtlema. Raudselt lähen kinno vaatama ja ostan ka DVD.
[huddled in an air vent, John pulls out his lighter, flicks it on, and recalls his wife's invitation] "Come out to the coast, we'll get together, have a few laughs...”
Kasutaja avatar
.Raimz.
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 116
Liitunud: 24. Veebruar 2008, 14:39

PostitusPostitas Hülss » 09. Oktoober 2008, 22:36

Tahaks esimesel päeval ära vaadata, eriti pärast seda klippi vaadates:
http://www.moviesonline.ca/movienews_15718.html

I got a good feelin' about this. Loodetavasti paneb ära igale videomängu mugandusele, mis seni tehtud. Oleks ka aeg, kui keegi tõstab lati kõrgemale. :))
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 11. Oktoober 2008, 20:41

No seda filmi ootasin ma juba siis, kui see välismaa kinodeski veel ei olnud :)) . Loodan et hea film on, sest kavatsen kindlasti vaatama minna ;-)
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas lostinthemist » 12. Oktoober 2008, 00:28

Mängisin hiljuti esimesed kaks mängu läbi, sest viimati mängisin neid väga kaua aega tagasi ja tegin seda nn "ettevalmistuseks" enne filmi vaatamist. Nüüd ootan ikka väga seda filmi ja vaatan kohe kindlasti selle ära kinos.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Forzelius » 12. Oktoober 2008, 13:54

AvP_75 kirjutas:Mängisin hiljuti esimesed kaks mängu läbi, sest viimati mängisin neid väga kaua aega tagasi ja tegin seda nn "ettevalmistuseks" enne filmi vaatamist. Nüüd ootan ikka väga seda filmi ja vaatan kohe kindlasti selle ära kinos.


2. osa meeldis ka? Selle plot oli nii nõrk imo. Esimene osa oli siiski ülikõvadus ja tänu sellele ootangi filmi..
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas eerik » 12. Oktoober 2008, 14:59

Rain93 kirjutas:No seda filmi ootasin ma juba siis, kui see välismaa kinodeski veel ei olnud :)) . Loodan et hea film on, sest kavatsen kindlasti vaatama minna ;-)

Oota, mis mõttes? See pole siiani kinodesse jõudnud.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas tharts » 14. Oktoober 2008, 22:33

Laupäeval on minek :)
Kasutaja avatar
tharts
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 19. Detsember 2007, 15:41

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 37 külalist