Muumia: Draakonkeisri hauakamber

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas LiveForThis » 11. August 2008, 17:49

Mummy 3 oli enam-vähem sama tempokas,naljakas ja actionirikas nagu eelmisedki.
Alguses oli natuke võõrastav ja vahel jättis natuke halva mulje.Teatud situatsioonid alguses olid kuidagi imelikud ja kulmu krimpsu kiskuvad.

Aga tervikuna oli ikkagi tegemist korraliku Muumia filmiga.
Isegi filmi algus oli nagu esimesel osal.

Ütleks et 7,5/10

Eelmised on minu arvates 8 punkti väärilised.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Zinera » 18. August 2008, 11:32

Film osutus suureks pettuseks, sest ootasin palju enamat. Algus venis nii pikalt ja kui tuli action ja lahedad kohad, läks jälle tagasi igavaks.
4/10

Lisaks kõigele oli võimetu kinos Ekraan suures saalis pühapäeva õhtul filmi vaadata, kuna seal oli tapvalt palav ja umbne, ma ei saa aru, kas seal üldse mingit konditsioneeri pole???
Ühesõnaga oli filmikogemus väga halb :(
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas hullmees » 19. August 2008, 14:36

täielik p*sk. kaks eelmist on tohutult paremad

2/10
Kasutaja avatar
hullmees
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 111
Liitunud: 24. Detsember 2007, 19:59
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas Rain » 27. September 2008, 21:35

Vaatasin ka ära :P . Päris hea filmielamus oli, kuigi Evelyn oleks võinud Rachel Weisz olla, ta oleks Evelyn'i rolli paremini sobinu ;-) . Aga jah muidu oli hea film, täitsa rahule jäin :))
8/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Hea Aasta » 14. Juuni 2009, 19:41

Totaalne rämps. Esimesele kahele osale jääb kõvasti alla.
Paljud tegelased rikuti ära, eelkõige muidugi Evelyni oma. No mitte ei olnud ta ameeriklane ega mingi ilge kangelanna. Kahju, et Rachel Weisz lahkus.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Ralf » 14. Juuni 2009, 20:59

Kurat võtaks, mulle see halbu eriefekte täis popkornifilm meeldis. Mõtlesin küll, et see peab ikka õudne rämps olema, kuna niigi alla keskmise lavastaja Sommers'i on välja vahetanud vaid kummivilistamist täis märulitega hakkama saav Rob Cohen, Rachel Weisz'i asendab isegi mitte inglise päritolu Maria Bello ja tegevus on viidud vanast Egiptusest, mis mind väga huvitab, Hiinasse, kuid pagan, film oli vähemalt minu jaoks üle ootuste kunn.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Muumia: Draakonkeisri hauakamber

PostitusPostitas Kirss » 10. August 2011, 17:47

Minu meelest oluliselt nõrgem kui eelmised osad. Ja Evelyni kehastaja oli ka suur miinus. Oli ilus küll ja puha, aga no ei olnud see õige Evelyn. Aga sellegipoolest meeldiv film ja vaataks uuesti.
"I might be retarded,but please don't insult my intelligence!"
Kasutaja avatar
Kirss
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 11
Liitunud: 08. August 2011, 00:05
Asukoht: Eestimaa

Re: Muumia: Draakonkeisri hauakamber

PostitusPostitas CM-Girl » 22. Detsember 2011, 16:57

Üllataval kombel meeldis sama palju kui eelmised. Kindlasti üheks plussiks on, et seekord leidis tegevus aset Hiinas + Jet Li. (Y) Suuremaks miinuseks ehk see, et Evelyni kehastas teine näitlejanna aga ega ta väga halb ka polnud. Poja nunnutamine käis närvidele ainult. Üks pluss on muidugist lumised mäed, mis on mulle meeldinud alates Slovakkia reisist, kui kuskil filmis toimub tegevus sellises kohas, siis on juba hell yeah. :)
Ja no mis see film oleks Jonathanita.
Jonathan: Ah! My ass is on fire! My ass is on fire! Spank my ass. Spank my ass!
:D

10/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Muumia: Draakonkeisri hauakamber

PostitusPostitas Pixie » 23. Detsember 2011, 01:04

Kõigepealt aitäh CM-Girl'ile, enne su postitust ei olnud ma teadlik The Mummy kolmandast filmist. :P

Esimene teos meeldis väga, teine jäi sellele natuke alla, õnneks ei jätkanud kolmas allakäigu trendi. On küll tükk aega möödas eelmiste nägemisest, kuid antud film oli sama hoogne, suurejooneline ning endale omase huumoriga nagu teiste puhul mäletasin. Üldiselt läheb Egiptuse teema rohkem peale, kuid jetid olid igati vinged! :) 8/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re:

PostitusPostitas LiveForThis » 23. Detsember 2011, 02:03

Spoiler :
LiveForThis kirjutas:Mummy 3 oli enam-vähem sama tempokas,naljakas ja actionirikas nagu eelmisedki.
Alguses oli natuke võõrastav ja vahel jättis natuke halva mulje.Teatud situatsioonid alguses olid kuidagi imelikud ja kulmu krimpsu kiskuvad.

Aga tervikuna oli ikkagi tegemist korraliku Muumia filmiga.
Isegi filmi algus oli nagu esimesel osal.

Ütleks et 7,5/10

Eelmised on minu arvates 8 punkti väärilised.


Ah mine sa ka õige p***e! Kunagised postitused ajavad hullult itsitama, eriti sellise filmi puhul. Heal juhul 4-5/10. Pole uuesti vaadanud ja ega plaanigi.

Alles hiljuti sattusin Mummy Returnsi peale ja ikka oli selline great silly fun. Kolmas oli lihtsalt piinlik.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Muumia: Draakonkeisri hauakamber

PostitusPostitas Ralf » 23. Detsember 2011, 04:32

Mul on sellest küll enam kui head mälestused. :D
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Muumia: Draakonkeisri hauakamber

PostitusPostitas brixxx » 26. Märts 2012, 16:06

Mina pean tunnistama, et ''Muumia 3'' on kõige huvitavam ja ''Muumia'' kõige igavam, mul meeldivad ''Muumia 2'' ja ''Muumia 3'', siis on Rick ja Evelyn juba pere ning neil on poeg Alex.

Pean tunnistama, et Jet Li oli palju huvitavam kui Muumia kuna koos temaga ärkas veel ellu terve tema armee.

Spoiler :
Sellesse filmi oli toodud sisse isegi väga traagilist, kui Ricki pussitati ja hiljem raviti.


Filmis on muidugi kõige naljakam tegelaskuju Evelyni vend Jonathan. Muumia filmi seeriast nägin esimest korda John Hannah, sealt hakkas ta mulle meeldima, veidi hiljem nägin ''Hercule Poirot'', siis mõtlesin, et vaataks tema kohta veel midagi, nii vaatasin ühe laevahukku filmi, kus ta oli peategelane ''Sinking of the Lusitania: Terror at Sea'' (dokumentaal).

Hindeks 10/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Muumia: Draakonkeisri hauakamber

PostitusPostitas Rasmus » 26. Märts 2012, 18:08

Käisin seda kunagi kinos vaatamas ega saa öelda, et pettusin, aga midagi head see just jah polnud. Kui ma ei eksi, siis muumia teemast läks asi lõpuks natuke välja, mängu tulid mingid jetid jne. Eriefektidega oli üle pingutatud ja sellest muumiast, mida mina mäletasin, küll midagi erilist peale näitlejate alles polnud.
Üldiselt on vist tegu jällegi ühe sellise filmiga, mida ei hinnata, kuna samast seeriast on paremaidki filme tulnud. Sama lugu nt kariibikatega.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 27 külalist