Tondipüüdjad

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Tondipüüdjad

PostitusPostitas Ronet » 12. Juuli 2016, 11:31

Tondipüüdjad
Ghostbusters (2016)

30 aastat pärast originaalfilmi edu on „Tondipüüdjad“ tagasi, et uut generatsiooni hullutada. Režissöör Paul Feig ("Spioon"; "Pruutneitsid") ühendab kõik paranormaalsete nähtustega võitlemise elemendid, mis algse filmi nii populaarseks muutsid, uute tegelastega, keda kehastavad tänapäeva vaimukaimad naisnäitlejannad.

Loe täielikku tutvustust siit
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Tondipüüdjad

PostitusPostitas lostinthemist » 17. Juuli 2016, 15:00

Tahaks rantida, kuivõrd sita filmiga on tegemist, aga täpselt nagu AVGN tegi, andsin endale lubaduse mitte seda filmi vaatama minna.
Seega sõnastan hoopis nii: tundub, et on sita filmiga tegemist
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

6/10

PostitusPostitas Ralf » 03. August 2016, 21:37

1984. aasta "Ghostbusters" on mulle kallis - vaadanud 50 korda vähemalt, naernud ohtralt igal korral ja vaatan tulevikuski aktiivselt - ning seetõttu olid mul rebuudi suhtes omad hirmud, aga valdavalt siiski töötas. Kas naljad just viimase peal olid, aga cast särab, New York särab, tondid säravad (piisavalt) ning originaalile tehakse armsaid pisikesi kummardusi. Wiig ja McCarthy teevad oma tüüpilist schticki ja mulle sobis, eriliselt avaldas muljet aga Kate McKinnon Holtzmannina - no nii vaimustusin ma temast, et sõnadega ei saa kirjeldada. Armastusväärne kuju. Film kauaks meelde ei jää, halba maitset ka suhu ei jätnud. Pigem ikka hea kui halb.

Pilt

ARVUSTUS
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Tondipüüdjad

PostitusPostitas Ralf » 02. Oktoober 2016, 01:19

"Safety lights are for duuuuudes....!"
Vaatasin ainult McKinnoni / Holtzmanni pärast uuesti ja see tegelane on tõesti vaimustavalt, vastupandamatult, võrratult veider, nagu tulnukas... ning McKinnon mängib teda nii briljantselt. Holtzmann peaks oma enesekindluses ja sarmikuses olema kindlaks eeskujuks kõigile outcastidele-weirdodele. Vist ei kohta üheski teises tänavuses filmis nii huvitava natuuriga tegelaskuju. Väärib omaenda filmi. Love <3

P. S. Extended versioon suurt midagi olulist juurde ei lisa, õigupoolest ma ei saanud täpselt arugi, mida uut seal leidub.

Spoiler :
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 98 külalist

cron