Titanic: Legend elab igavesti

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Titanic: Legend elab igavesti

PostitusPostitas Ralf » 18. Aprill 2012, 13:30

Titanic: Legend elab igavesti
Titanic: The Legend Goes On... (2000)

Animafilm kohutavaimast laevaõnnetusest inimkonna ajaloos toob vaatajateni nii romantilise Williami (Mark Thompson-Ashworth) ja Angelica (Lisa Russo) armuloo kui ka humoorikad tegelaskujud rääkivate koerte, kasside ja hiirte näol, kelle eesmärgiks on jõuda Titanicu pardal uude maailma. Kuid kui teele satub jäämägi, siis ei peata uppumatuks nimetatud laeva ookeanipõhja vajumisest miski...

Ülevaate lisas: Rassu

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Titanic: Legend elab igavesti

PostitusPostitas Rasmus » 19. Aprill 2012, 16:45

Tõsi ta on, et mingisugune meistriteos ta nüüd pole, aga kasutades Ansipi sõnavara, ütleksin, et kui see on maailma halvim film, siis sellises maailmas ma tahaksingi elada. Ma ei ole näinud väga palju filme, aga siiski ei nimetaks ma seda filmi halvimaks.
Kuna vaatasin ilma subtiitriteta, siis häiris näitlejate halb diktsioon. Ma mõistan, et hiirtel ja koertel ei saa selge hääl olla, aga ühe tegelase jutust ei saanud ma reaalselt mitte sõnakestki aru. Üks vanamees rääkis ka nii vaikselt, et pidi tema rääkimise ajal häält juurde keerama.
Ja siis ei läinud üldse üldise pildiga kokku Titanicu tutvustamine (kaamera tiirles ümber laeva ja näitas erinevaid kohti) ning hiljem siis lühtrite ja linna näitamine. Ma saan aru, kui dokumentaalis laev niimoodi "taastatakse", aga kui terve film on joonistatud ühes stiilis ja siis äkki tuleb mingisugune imelik pilt, ei sobi kohe üldse.
Olin kuskilt kuulnud-näinud, et filmis pidi olema räppiv koer ja ootasin tema etteastet terve filmi jooksul, aga polnudki seda koera. Äkki oli see koer ainult itaalaste originaalversioonis... igal juhul minu filmis seda polnud.

Tõin vist välja kõik negatiivse, aga tegelikult oli seda vähem, kui arvasin. Maailma halvimalt filmilt oleksin ikka rohkemat oodanud. Tegelikult oli üsna keskpärane multikas ja tõenäoliselt on ta halvimaks valitud just Titanicu fännide poolt, sest see versioon eirab kõike, mis päriselt juhtus. Hiidkaheksajalad ja haid selle uppumise taga igaljuhul polnud.

Hinnet ma ei pane, vähemalt siia mitte, kuna minu hinnang sõltuks liiga palju mu eelarvamusest. Ehk siis ootasin mingit täielikku kräppi, film oli aga kõvasti mu ootustest üle.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 32 külalist