Kasutajad ei loegi uudiseid läbi!?

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

Kasutajad ei loegi uudiseid läbi!?

PostitusPostitas Robert » 07. Juuli 2007, 16:48

Vahel on mulle saadetud privasõnumeid, et uudised on liiga lühikesed ja ei ole piisavalt infot. Ja alati on välja tulnud, et uudist polegi läbi loetud, sest lihtsalt ei teata, mis on mis. Nimelt on näha uudist kokku kolmes kohas.

Esiteks näeb uudise sissejuhatavat lõiku esilehel. Sulgudes on (Loe edasi), kust näeb täielikku uudist.

Teiseks on täielik uudis - Näiteks selline. Seda tuleb lugeda, kui tahad korralikku/täielikku uudist lugeda oma terves hiilguses.

Kolmandaks võib näha ka uudise sissejuhatavat lõiku foorumis. Kuid see on mõeldud ainult kommenteerimiseks ja kindlasti ei ole tegu millegi loetavaga, sest see on tavaliselt täis vigu, veidraid tähemärke jne. Aga tegu polegi ju uudisega, lihtsalt meie süsteem on selline, et kommenteerimislehel eksisteerib selline asi. Millegipärast seostatakse seda tihti õige uudisega ja see on täielik jama!
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 07. Juuli 2007, 20:49

Mina lihtsalt loen läbi need, mis mulle huvi pakuvad. Kuid täna oli küll liiga palju uudiseid lisatud korraga, sellepärast ei viitsinudki kõiki lugeda...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Immagination » 22. Detsember 2008, 21:47

Mina loen kõik uudised läbi kuna neid ei tule üldse nii tihti, et peaks hakkama selekteerima. kommenteerin siis kui midagi öelda on?


offtopic, aga millal saab hakata aasta tegijaid valima? sõidan mõne päeva pärast ära, aga tahaks kindlasti oma hääled anda :D
Immagination
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 202
Liitunud: 15. Veebruar 2008, 20:49

PostitusPostitas Hülss » 22. Detsember 2008, 21:49

Loen läbi neid, mis huvitavad. Ülejäänud jätan puutumata.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn


Mine Arutlus

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist

cron