administratsioon

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas crackhead » 18. Jaanuar 2006, 17:31

kkssuur kirjutas:No mingi uus kasutaja pani nimeks kepimindkkssuur, kas te tõsimeeli arvate, et temast saab mingi postitaja vä. Ta tegi lihtsalt oma arust mingi nalja maha ja unustas Filmiveebi. V.a. juhul kui see keegi aktiivsetest oli, kellel on midagi minu vastu. Kui oli nii, siis öelge kohe välja...




Mina see polnud, ma oleksin sellisel juhul konto nimeks pannud päkapikudnikuvadsindsilmakkssuur
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas He » 18. Jaanuar 2006, 19:45

see kui foorumis on 600 0 postitusega ja 200 1 postitusega ütleb väga palju adminnide töö kohta foorumis ... aga noh eks see rohkem nende asi, mina kõrvalise isikuna võin ainult tähelepanu juhtida sellistele asjadele ...

muidu üpris hea ju huvitav foorum 8)

PS! loodan et konstruktiivse kriitika eest siin ei bännita :P
-----
I made this ...
He
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 33
Liitunud: 31. Detsember 2005, 15:07

PostitusPostitas Cochrane » 18. Jaanuar 2006, 20:21

Ei, selle eest ei bännita.
Kuid see, et foorumis on ilma positusteta kasutajaid, on küllalt tavaline nähtus. MSN foorumis (endine Planet (endine Zone)) on hetkel 6557 kasutajat, kuid umbes 2100 neist on 0 postitusega. Olen ise Tevalo foorumisse registreerinud, kuid kui ma nüüd õigesti mäletan, siis pole sinna midaig positanud. Siiski vaatan sinna aeg-ajalt. On ka selliseid foorumeid, kuhu vaid üle paari kuu vaatan ja soovi korral postitan. On raske otsustada, milliseid kasutajaid kustutada, ja milliseid mitte. Pole teada, et kellelgi siiski aktiivsem huvi ei teki. Hinnavaatlusesse ei postita ma mõnikord paar kuud, ja siis olen mõnda aega aktiivsem. Lisaks sellele on meie lehe puhul (ja ka näiteks IMDB puhul) filmi hindamiseks vajalik registreerimine. Kui kustutada kasutaja, siis ei saa ta ka filmi hinnata.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Forzelius » 18. Jaanuar 2006, 21:53

On ka selliseid vendi, kes näevad, et nende sõber on filmiveebis liitunud ja liituvad pulli pärast ka, kuigi absoluutselt siin midagi ei tee.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Robert » 18. Jaanuar 2006, 22:30

Ja tegelt te saate veits valesti aru. Registreeritav saab näiteks filme hinnata. Kunagi tegime uurimuse ja mõned registreerunud ei teadnud, et foorum isegi olemas on. Pealegi foorum on selle lehekülje kõige väiksem funktsioon - peamine on filmide, seriaalide, näitlejate ja lavastajate tutvustused ning uudised.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 19. Jaanuar 2006, 10:37

No seda ma tean küll tegelikult. Lihtsalt natuke imelik on vaadata, et nii palju liikmeid ja nii vähe postitusi. Muidu, ma tean seda, et foorum on vaid väike osa...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Eelmine

Mine Arutlus

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist

cron