Otsing leidis 3 vastet

Postitas sm
01. September 2008, 11:53
FoorumCOLON Telejutud
TeemaCOLON Grey's anatomy
VastuseidCOLON 1
VaatamisiCOLON 2314

Grey's anatomy

see on nii lahe sari , kes vaatb, ja mida te sellest arvate.
Ise olen tulevane kirurg kah! ;)
Postitas sm
30. Juuni 2007, 17:10
FoorumCOLON Filmijutud
TeemaCOLON filmi ringid
VastuseidCOLON 4
VaatamisiCOLON 3583

okei.ma siis arvestan esiagu teatrikooliga vms.
aga ma arvan et nagU FILMI TEGEMIST saaks kuskil õppida kui sa vanem oled :D ;-)
Postitas sm
26. Juuni 2007, 19:38
FoorumCOLON Filmijutud
TeemaCOLON filmi ringid
VastuseidCOLON 4
VaatamisiCOLON 3583

filmi ringid

kas keegi teab kus saaks (tallinas) käia filmi ringis, vms.see peaks umbes selline olema kus õpetatakse näitlema ja siis filmi tegema vms. aga teatriring ei sobi 8)
kui siukene on oemas siis pliis kirjutage :)
PS:(aadress kus see asub)