see on nii lahe sari , kes vaatb, ja mida te sellest arvate.
Ise olen tulevane kirurg kah! ;)
Otsing leidis 3 vastet
- 01. September 2008, 11:53
- FoorumCOLON Telejutud
- TeemaCOLON Grey's anatomy
- VastuseidCOLON 1
- VaatamisiCOLON 2314
- 30. Juuni 2007, 17:10
- FoorumCOLON Filmijutud
- TeemaCOLON filmi ringid
- VastuseidCOLON 4
- VaatamisiCOLON 3583
- 26. Juuni 2007, 19:38
- FoorumCOLON Filmijutud
- TeemaCOLON filmi ringid
- VastuseidCOLON 4
- VaatamisiCOLON 3583
filmi ringid
kas keegi teab kus saaks (tallinas) käia filmi ringis, vms.see peaks umbes selline olema kus õpetatakse näitlema ja siis filmi tegema vms. aga teatriring ei sobi
kui siukene on oemas siis pliis kirjutage
PS:(aadress kus see asub)
kui siukene on oemas siis pliis kirjutage
PS:(aadress kus see asub)