Otsing leidis 4 vastet

Postitas Richard96
21. Märts 2016, 22:40
FoorumCOLON Vaba teema
TeemaCOLON Abipalve
VastuseidCOLON 5
VaatamisiCOLON 4343

Re: Abipalve

Kui mõlemad osad on kokku liiga suured ühe DVD-plaadi jaoks, siis kirjuta lihtsalt üks osa ühele plaadile ja teine teisele..?
Tegelikult ma mõtlesin, et kas saab ühele Dvd-le peale kirjutada 2 erinevat osa erinevate subtiitritega, et ta ühiselt neid mängiks. Oleks pidand kohe otse nii küsima ...
Postitas Richard96
21. Märts 2016, 16:58
FoorumCOLON Vaba teema
TeemaCOLON Abipalve
VastuseidCOLON 5
VaatamisiCOLON 4343

Re: Abipalve

Ralf kirjutasCOLONKui mõlemad osad on kokku liiga suured ühe DVD-plaadi jaoks, siis kirjuta lihtsalt üks osa ühele plaadile ja teine teisele..?
Tegelikult ma mõtlesin, et kas saab ühele Dvd-le peale kirjutada 2 erinevat osa erinevate subtiitritega, et ta ühiselt neid mängiks. Oleks pidand kohe otse nii küsima. :)
Postitas Richard96
21. Märts 2016, 14:46
FoorumCOLON Vaba teema
TeemaCOLON Abipalve
VastuseidCOLON 5
VaatamisiCOLON 4343

Abipalve

Tere.
Selline küsimus, et tahaks filmi DVD-le ümber kirjutada, aga kuna film on nii pikk (3h), siis sellepärast on see arvatavasti kahes osas ja subtiitrid on ka mõlemale osale eraldi failina. Kas selline toiming on teostatav? Või on äkki kellegil mingeid häid mõtteid, mida teha?
Lugupidamisega ...
Postitas Richard96
01. Veebruar 2016, 17:30
FoorumCOLON Filmijutud
TeemaCOLON Talvesõda
VastuseidCOLON 0
VaatamisiCOLON 1820

Talvesõda

Tere.
Väike mure on, olen otsinud igaltpoolt filmi nimega "Talvesõda", aga kuskilt pole veel leidnud. Piraatlusega olen saanud mõned variandid, aga siis on kas mõne muu maa tõlge sisse kodeeritud või on vana torrent, et ei hakkagi tõmbama üldse jne. Igatahes mõtlesin siit abi otsida, äkki keegi ...